Hakkımızda

Nice Türkiye Hoşgeldiniz

Otomatik kapı ve panjur sistemleri üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Nice, 1999 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermektedir. Üretmiş olduğu ürünlerin kalitesinden dolayı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen firma, ürünlerinin üretiminde akıllı teknoloji sistemlerini aktif olarak kullanmakta ve ürünleri bunun üstüne yapılandırmaktadır. Böylece otomasyon konusunda beklentileri rahatlıkla sağlamaktadır.

Biz Kimiz

Eroğlu Otomasyon çatısında toplanan nice yetkili bayi Türkiye geneli en yaygın hizmeti veren kurumdur.

Garanti

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Eroğlu Otomasyon tarafından garanti kapsamındadır.

Nice Servis

Nice yetkili bayi olarak Türkiyenin en geniş servis ağını oluşturmaktayız.Servis ve montaj için bizleri arayabilirsiniz.

Nice Yetkili Bayi

Nice Türkiye garaj, bahçe, site ve benzer yerlerin girişlerine uygun kapılar ürettiği gibi panjur sistemleri ve diğer benzer ürünlerin üretimini de yapmaktadır. Firma tarafından garaj kapıları, garaj kapısı motorları, dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, tente motorları, panjur, panjur motorları, perde motorları, kepenk, kepenk motorları üretimleri son teknoloji ile yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı güvenlik standartlarına uygun olup böylece kazalar önlenmekte ya da büyümesi engellenmektedir.

Nice Türkiye ve Ürünlerdeki Güvenlik Sistemleri

Nice Türkiye tarafından üretilen ürünler uzaktan kontrol edilebilmektedir. Firmanın kullanmış olduğu akıllı teknoloji sistemleri sayesinde söz konusu durum sağlanmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen otomatik kapı ve diğer ürünler tek bir tuşla harekete geçirilebilmektedir. Firmanın ürün çeşitliliği oldukça fazla olup hemen her bütçe için uygun ürünleri bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılar kendi bütçelerine uygun ürünlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Firma tarafından sağlanan ürünler insanların yaşam kalitesini artırmaktadır. Hem hayatlarına ciddi bir kolaylık getiren ürünler hem de güvenlik konusunda da oldukça önemli katkılar sağlamaktadır. Bu kapılar ve diğer ürünler sayesinde ilgili alana istenmeyen kişi ve araçlar girememektedir.

Nice Türkiye Yetkili Servisi

Nice Türkiye sağlamış olduğu ürünlere garanti de vermektedir. Böylelikle kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünlerde herhangi bir arıza durumu meydan gelmesi halinde ya da performans düşüklüğü yaşanmasında firmanın yetkili servisinden destek alınabilmekte ve sorun çözülebilmektedir. Yetkili servisin elinde birçok yedek parça da bulunmakta ve böylece sorunların çözümü için parça beklemeye gerek olmamaktadır. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren firma, ülke şartlarına hakim ve kullanıcı tercihlerinin hangi yönde olduğunu bilmektedir. Böylece vermiş olduğu hizmet buna uygun ve bu yöndedir.

Pazarlama Süreci

01

Teklif

Bizleri aradığınız an müşteri temsilcimiz sizin ihtiyacınıza uygun ürünü tesbitini gerçekleştirip tarafınıza teklifi iletir.

02

Onay

Müşteri temsilcimiz tarafından gönderilen teklif tarafınızca onaylanır . Teklif resmileştirildikten sonra çalışma süreci başlar.

03

Planlama

Onay sürecinden sonra ürünün montajının yapılacığı gün planlanır.Gerekirse keşif yapılır gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra gün verilir.

04

Montaj

Planlanan gün ardından montaj yapılır . Müşterimize gerekli evraklar verilir . Her hangi bir problem doğrultusunda anında müdahale edilir.

05

Ödeme

Ödeme aşamasında hiç bir müşterimizi sıkmıyoruz . Doğru ödeme planlamasını sizin için çağrı merkezi ekibimiz yapacaklardır.

06

Garanti

Ürünlerimiz Nice tarafından iki yıl garanti kapsamı altındadır.Her hangi bir üretim kaynaklı sorunda tamir süreci başlayacaktır.

Neler yapıyoruz ?

Ülkemizde en çok tercih edilen otomatik kapı otomasyonlarıdır.Kanatlı kapı motoru ve yana açılır kapı motorları sık olarak kullanılmaktadır.
Genellikle otomatik kepenk ve seksiyonel kapı olarak sık tercih edilir. Ancak bahçe kapısında olduğu gibi kanatlı kapı ve yana açılır kapı motorlarıda uygulanabilir.
Sık olarak garaj önleri , site toplu konut önleri ve avm gibi bir çok alanda uygulaması yapılır.
Genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilir. Montajı sonrası hiç bir şekilde karşı tarafa araç geçişine izin vermemektedir.
Kurumsal iş yerleri, garaj kapıları hatta konut camları için bile tercih sebebi olan hayatımızın her anında yaygınlaşan otomatik kepenk motorları.
En çok tercih edilen otomasyon ürünleridir.Kurumsal firmalar başta olmak üzere garaj kapıları içinde çok sık kullanılmaktadır.
Proje Tamamlandı
+
Mutlu Müşteri
+
Servis
Fuar
award-icon-free-img-nnzdl8sqaj3sfarhy881lxipldg4pdnihmlgrv6zlw

Otomatik kapı ihtiyacınızmı var ?

Hemen bizleri arayıp ihtiyacınıza uygun ürünü size önerelim cazip fiyat fırsatlarını kaçırmayın.