nice m5 bar bariyer - nice bariyer sistemleri - nice kollu bariyer - otomatik bariyer

Nice M5 Bar Bariyer Sistemleri

Nice M5 Bar Bariyer Sistemleri

Nice firmasının bariyer sistemleri içerisinde yer alan M5 Bar modeli yoğun ve uzun süreli kullanımlara karşın dayanım sağlayacak nitelikte bir planlama çerçevesinde geliştirilmiş olup üretim sürecinde kaliteli malzemeler ve modern teknolojiler akılcı fikirler ile birleştirilmiştir. Nice M5 Bar Bariyer Sistemleri, 24 V DC akımın bulunduğu ortamda en üst düzeyde performans sağlamakta olup açılma süresi kullanım amacı ve yerine bağlı olarak 3 saniye ile 6 saniye arasındaki değerlerde ayarlanabilmektedir. Bariyer kolunun sağ ve sol kısımlara kolay ve pratik şekilde monte edilebilme imkanının bulunduğu üründe güvenlik sağlama amacıyla engel tanıma özelliğini kazandıracak donanımlar da ürün yapısına konumlandırılmıştır.

Nice M5 Bar Bariyer Üstün Özellikleri

Yapısında yer alan iki adet bariyerin birbiriyle senkronize bir şekilde çalışma prensibinin bulunduğu Nice M5 Bar Bariyer Sistemleri, HGS ve OGS gibi otomatik geçiş sistemlerinin bulunduğu alanlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilme özelliğine sahiptir. 5 metre uzunluğundaki kol sistemiyle uyum gösteren model piyasada bar kit sistemi ile birlikte satışa sunulmaktadır. Özel teknolojik sistemlerin sonucunda geliştirilen Robus gövde yapısı sayesinde 1 milyon kez açma ve kapama işlemi yapabilmenin firma tarafından garanti edildiği ürün bu özelliğiyle oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Senkronize olma yeteneğini yapısında bulunan master slave fonksiyonu sayesinde gerçekleştiren M5 Bar ürününün hızlı ve kolay bir şekilde bakım ve onarım yapılabilme özelliği mevcuttur.

Nice M5 Bar Bariyer Ürün Detayları ve Firma Hizmeti

Bahsedilen nitelikler dışında fotosel bağlama imkanı yer alan ve gerek engel tanıma işlemi gerek motor hareketi mönitörlemesi gibi süreçleri güvenli koşullar altında gerçekleştirebilme fırsatı veren Nice M5 Bar Bariyer Sistemleri 110 W güce ve 200 nmTork’a sahiptir. 80 kilogram ağırlığa sahip olan ürün -20 derece ile 50 derece arasındaki ortam sıcaklığında üstün performans ile çalışabilmektedir. Başlama ve durma gibi faaliyetleri sahip olduğu enkoder kontrol hareketi sayesinde gerçekleştirebilen M5 Bar modeli gövdesinde flaşör ve opsiyonel trafik lambası gibi aparatlar da bulunabilmektedir. Nice firması tarafından müşterilerin karşılaşabileceği problemleri çözebilme adına teknik servis hizmetleri de geliştirilmiş olup uzman ekipler sayesinde pratik yöntemler ile sorunlar giderilmektedir.

nice m5 bar bariyer - nice bariyer sistemleri - nice kollu bariyer - otomatik bariyer
NİCE M5 BAR OTOMATİK KOLLU BARİYER

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir