nice m3 bar bariyer - nice bariyer sistemleri - nice kollu bariyer - nice otomatik bariyer - nice servis

Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri

Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri

Kollu bariyer sisteminde pratik ve akılcı çözümler sunmayı hedefleyen Nice firmasının modern teknolojiler ışığında sunduğu çözümler arasında yer alan Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri sağ ve sol bölgelere takılabilmekte olup çalışma şartlarında 24 volt DC en uygun çözümü sunmaktadır. Donanımında iki adet loopdedektör sistemine sahip olan ürün, güvenliği en üst düzeye taşıyabilme adına motor mönitörünü tanıyabilme ve engelleri fark edebilme özellikleriyle muadillerine göre fark oluşturacak niteliklere kavuşturulmuştur. Başlangıç ve durma süreçlerinin enkoder kontrolü uygulaması sayesinde kolayca kontrol altına alınabildiği ürünün ağırlığı 80 kilogram seviyesinde olup M3 Bar modeli otomatik geçiş sistemleri ile uyumlu çalışabilecek şekilde donatılmıştır.

Nice M3 Bar Bariyer Teknik Detaylar

Geliştirilmiş mekanik aksamı ve üstün teknolojiye sahip altyapısı sayesinde defalarca ve sorunsuz bir şekilde açma kapama faaliyetlerine izin veren Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri harici akü sistemi ile de son derece uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Kol uzunluğunun 3 metre civarında olduğu düzeneklerde istenen üstün performansı veren model, bar kit sistemi ile birlikte müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Açılma işleminin son derece kısa süreler içerisinde gerçekleştiği ürünün açma kapama hızı müşteri kullanım amacına uygun olacak şekilde ayarlanabilmektedir. -20 derece ile 50 derece arasında değişen sıcaklık koşullarında en uygun çalışma sonuçlarını sunan M3 Bar modeli, değişen alan ve mevsim şartlarına kısa sürede uyum sağlayabilmektedir.

Nice M3 Bar Bariyer Diğer Özellikler

Tasarım sürecinde özel olarak geliştirilen gövdesi sayesinde açma ve kapama işlemlerinin uzun bir süreç boyunca sorun oluşturmadan gerçekleştirilebildiği Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur. İhtiyaç duyulması halinde yapılan bakım ve onarım faaliyetlerinin çok kısa süre içerisinde yapılabilmesini sağlayacak şekilde kontrol ünitesi ulaşılması kolay bir noktaya yerleştirilmiştir. Kullanım amacı doğrultusunda fotosel bağlamayı kolaylaştırma amacıyla fotosel yuvaları da ürün üzerine eklenmiştir. Nice firması ürün satışı ve satış sonrası ihtiyaç duyulabilecek bakım ve onarım işlemleri için müşteri hizmetleri servisini de devreye almıştır.

nice m3 bar bariyer - nice bariyer sistemleri - nice kollu bariyer - nice otomatik bariyer - nice servis
Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir