nice s bar bariyer - otomatik bariyer - nice bariyer sistemleri - nice yetkili servis

Nice S Bar Bariyer Sistemleri

Nice S Bar Bariyer Sistemleri

Nice firmasının yaptığı yatırımlar ve teknolojik çözümleri doğrultusunda sunduğu kollu bariyer sistemlerinden Nice S Bar Bariyer Sistemleri yoğun kullanımlara dayanabilecek şekilde üretilmiş olup sağ ve sol kısımlara takılabilme özelliğine sahiptir. Bünyesinde barındırdığı switchler sayesinde açma ve kapama işlemlerinde ayar yapabilme fırsatı veren S Bar, güvenlik amaçlı olarak bariyer tanıma özelliğiyle de donatılmıştır. Otomatik geçiş sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan ürün gelişmiş mekanik tasarımı ve alt yapısı sayesinde defalarca açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Harici akü sisteminin bağlanabildiği S Bar Bariyer kol uzunluğunun 4 metre düzeyinde olduğu kullanım şartlarında uygun şekilde çalışmakta ve hızlı bir şekilde açılabilmektedir.

Nice S Bar Bariyer Kullanımı

S Bar Bariyer modeli değişen alan şartları ve tüm iklim koşulları içerisinde sorunsuz bir kullanım vadetmekte olup -20 derece ile 50 derece arasında değişen ortam sıcaklıklarında çalışabilme özelliğine sahiptir.Nice S Bar Bariyer Sistemleri üretim sürecinde modelin uzun ömürlü kullanım imkanı sunabilmesi adına özel olarak Robust gövdesi geliştirilmiş ve müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Firma tarafından uzun süreçli kullanım garantisi verilen modelin tasarım sürecinde kontrol ünitesi kısmı da bakım ve onarım faaliyetlerini daha kolay bir hale getirebilmek adına kolay erişilebilir bir noktaya konumlandırılmıştır. Ayrıca ürün sistemime fotosel yuvalarının da eklenmesi ile birlikte fotosel bağlama işlemleri çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Nice S Bar Bariyer Hizmetleri

Nice firması piyasa sunduğu Nice S Bar Bariyer Sistemleri için farklı kullanım alanlarında ve değişen ortam koşullarında uzun sureli ve herhangi bir sorun çıkarmadan kullanım imkanı verecek teknolojiler geliştirmiştir. Ürünler için belli bir dönem boyunca geçerli olmak üzere garanti hizmeti de veren firma  ürünün sadece satış sürecinde değil ürünle ilgili kullanım ve satış sonrası süreçlerde ihtiyaç duyulabilecek bakım, onarım ve parça değişimi gibi süreçlerde 7 gün 24 saat boyunca hizmet verecek servislerini de devreye almıştır. Bünyesinde barındırdığı nitelikli elemanları ve çözüm odaklı yaklaşımıyla yaşanan sorunların kısa sürede çözülebilmesi için gereken planlamaları yapan firma öncelik olarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

nice s bar bariyer - otomatik bariyer - nice bariyer sistemleri - nice yetkili servis
Nice S Bar Bariyer Sistemleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir