nice mc824 h kontrol kartı - nice türkiye - nice otomasyon - nice yetkili servis - nice otomatik kapı motoru

Nice MC824H Kontrol Ünitesi

Nice MC824H Kontrol Ünitesi

Teknolojinin günümüzde gelmiş olduğu nokta insanların pek çok alanda ciddi kolaylıklar yaşamasını sağlamaktadır. Teknolojinin gelişimi devam ettikçe sağlanan kolaylıklar daha da artmakta ve insanlara bu durum olumlu olarak yansımaktadır. Ülkemizde 1999 yılından beri faaliyete bulunan ünlü İtalyan markası Nice otomatik kapı, bariyer sistemleri ve benzer ürünler üretmektedir. Firma tarafından üretilen ürünlerin kalitesi herkes tarafından bilinmekte ve bu da talebin daha fazla olmasına neden olmaktadır. Nice tarafından motorların üzerinde farklı kontrol sistemleri kullanılmaktadır. Bunlar arasında yer alan Nice MC824H kontrol ünitesi de Toona modelleri üzerinde kullanılmaktadır. Motor yüzeyinde yer alan kontrol ünitesine insanlar çok kolay şekilde ulaşmakta ve buradan da istenilen ayarlamalar yapılabilmektedir.

Nice MC824H Kontrol Ünitesi ve Ayarlanabilen Özellikler

Nice MC824H kontrol ünitesi motorlara ait birçok özelliğin ayarlanabilmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan son derece önemli bir işlevi yerine getiren kontrol üniteleri Nice firması tarafından akıllı sistem teknolojileri kullanılarak üretilen kontrol üniteleri çok son derece işlevsel olup motorların kullanıcı tercihlerine göre açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Kontrol ünitesi tarafından yapılan ayarlamalardan bazıları şunlardır:

  • Kontrol ünitesinin basit kullanım özelliğine sahip olması işlemlerin kısa sürede kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.
  • Motorlardaki açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme özelliği bulunmaktadır.
  • Otomatik olarak motorlarda bulunan arızayı tespit etme özelliği bulunmaktadır.
  • Akü bağlanabilme
  • Engel tanıma özelliği
  • Açılış ve kapanış sırasında yavaşlama özelliği

Nice MC824H Kontrol Ünitesi ve Sağlanan Faydalar

Yukarıda bulunan özellikler kontrol ünitesinden ayarlanabilmekte ve bu da kullanıcılar açısından hem kolaylık hem de güvenlik sağlanmaktadır. Nice MC824H kontrol ünitesi sayesinde motorlara aksesuarlar eklenebilmekte ve bunlar arasından yer alan flaşörler güvenlik açısından son derece önemli bir fonksiyonu yerine getirmektedir. Bunların dışında motorlara kumanda da eklenebilmekte ve böylece motorlar uzaktan kontrol edilebilmektedir. Bunların dışında firma tarafından üretilen kontrol üniteleri sistem ile uyum içerisinde çalışmakta ve bu da performansın yükselmesine neden olmaktadır. Ayrıca kontrol ünitesi Nice Türkiye garantisi altında bulunmakta ve böylece burada yaşanan herhangi bir sorun yetkili servis tarafından kısa sürede çözülmektedir.

nice mc824 h kontrol kartı - nice türkiye - nice otomasyon - nice yetkili servis - nice otomatik kapı motoru
Nice MC824H Kontrol Ünitesi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir