nice mc424 kontrol kartı - nice yetkili servis - nice motor - nice bariyer sistemleri

Nice MC424 Kontrol Ünitesi

Nice MC424 Kontrol Ünitesi

İtalyan markası olan Nice tarafından otomatik kapı ve bariyer sistemleri üretimi yapılmaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin en önemli parçaları motorlar olup buradan sağlanan kuvvet ile kapılar açılıp kapanmaktadır. Motorların gücüne bağlı olarak kullanılan kapıların ağırlıkları ve boyutları da farklılık göstermektedir. Bazı motorlar 200 kg’a kadar olan kapıları açabilirken bazıları ise 3.500 kg’a kadar olanları açabilmektedir. Bu yönüyle Nice tarafından üretilen ürünler insanların yaşam kalitesini olumlu etkilemekte ve artırmaktadır. Bu ürünler sayesinde kullanıcılar el değmeden kapıları açabilmekte ve bunlar sayesinde de ilgili alanlara araçları ile girebilmektedir. Nice MC424 kontrol ünitesiise bu motorlar üzerinde yer alan en önemli parçalardan birisi olarak dikkat çekmektedir.

Nice MC424 Kontrol Ünitesi ve Ayarlanabilen Özellikler

Nice MC424 kontrol ünitesimotorların açılıp kapanması sırasındaki işlemlerin kontrol edilmesi ve buradan gerekli ayarlamaların yapılmasını sağlamaktadır. Motorun kolay ulaşılabilir bir noktasında yer alan kontrol ünitesinden yapılan ayarlamalar ile insanlar kapıların nasıl açılıp kapanacağını belirleyebilmektedir. Fakat söz konusu işlem sistem tarafından belirlenen sınırlar içerisinde yapılmaktadır. Bunun haricinde herhangi bir düzenleme yapılması mümkün değildir. Yapılabilecek olan ayarlamalardan bazıları şunlardır:

  • Kontrol ünitesi üzerinde yer alan butonlar sayesinde basit bir şekilde programlama yapılabilmektedir.
  • Kontrol üzerinden yapılacak olan ayarlama ile açılma ve kapanma limitlerini kendi belirleyebilmektedir.
  • Kapıların ne zaman duracağını belirleme
  • Yapılacak ayar ile açılırken ve kapanırken yavaşlama
  • Akü bağlanabilme
  • Engel tanıma

Nice MC424 Kontrol Ünitesi ve Güvenlik Sistemleri

Yukarıda belirtilen özellikler çok ciddi faydalar sağlamakta ve insanlar bunlar sayesinde kapıları hem daha rahat kullanmakta hem da daha güvende olmaktadır. Nice MC424 kontrol ünitesifarklı aksesuarların eklenmesine fırsat vermektedir. Flaşör, fotosel, kumanda gibi aksesuarlar hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de güvenlik önlemlerinin daha da artmasına neden olmaktadır. Bu sayede oluşması muhtemel kazaların önüne geçilmekte ve insanlar ile araçlar daha da güvende olmaktadır. Firma tarafından üretilen kontrol üniteleri yine firmanın garantisi altında bulunmaktadır. Bundan dolayı da bunlarda meydana gelecek problemler kısa süre içerisinde yetkili servis tarafından giderilmektedir.

nice mc424 kontrol kartı - nice yetkili servis - nice motor - nice bariyer sistemleri
Nice MC424 Kontrol Ünitesi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir