nice soon seksiyonel kapı motoru - nice garaj kapı motoru - nice motor fiyatları

Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Garaj kapı motoru sektöründe farklı özellikleri ve sağlamlığı ile ön plana çıkan Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru 20 metrekareye kadar büyüklükteki seksiyonel kapıların bulunduğu alanlarda 24 Volt DC motor ile uyumlu bir şekilde çalışmakta ve enkoderli olarak satışa sunulmaktadır. Bu ürün modelinde bulunan Soon motor direk olarak seksiyonel kapının şaft kısmına bağlanır ve istenen durumlarda farklı pozisyonlarda motoru bağlama işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ürün sisteminde fotosel bağlantısı kontrol ünitesi kısmına yerleştirilir ve müşteri memnuniyetini artırma adına Bluebus sistemi de eklenti olarak kullanılmaktadır. Modelin motoru hareketli bir haldeyken güvenliği sağlamak için engel tanıma donanımı da bulundurulmaktadır.

Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Teknik Detaylar

Pratik kullanımı sağlama adına ps124 harici akü bağlantısının yapılabildiği ürün enerji tasarrufunu sağlayabilmek için uygun şekilde fonksiyon eklenmiş ve bu fonksiyonun kullanılmak istenmediği zamanlarda standby konumunda bekletilebilmektedir. Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru akü kiti saklanma ihtiyacı hissedildiğinde bağlantı işlemi konnektör ekipmanı kullanılarak yapılabilmektedir. Solemyo ve Opera gibi gelişmiş teknolojiler ile uyumlu şekilde çalışan ürün dahili flaşör ile birlikte kullanılmakta ve açma, kapama gibi uygulamalar için güç ayarlaması yapılabilmektedir. Elekronik limit switch sistemi bulunan modelde limit ayarlaması da program vasıtasıyla yapılmaktadır.

Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Çalışma Değerleri

Enerji girişinin 220 Vac ve gücünün 350 W olduğu Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru saatte 15 defa çalışabilme özelliğine sahiptir. 50 Nmtork değeri bulunan model -20 ile 50 derece arasındaki ortam sıcaklıklarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ürün ağırlığı yaklaşık olarak 10 kilo olup 30 Rpm hız değerinde çalışmaktadır. Nice firması geliştirdiği ürün sayesinde garaj kapısı motoru sektöründe yeni gelişmelerin önünü açmayı ve verimli teknolojileri akılcı fikirler ile birleştirmeyi hedeflemektedir. İşin ehli ve deneyimli personelleri ile yaşanan sorunların kısa sürede içerisinde ve kolay bir şekilde çözülmesini amaçlayan firma cazip fiyat seçenekleri ile de dikkat çekmektedir.

nice soon seksiyonel kapı motoru - nice garaj kapı motoru - nice motor fiyatları
Nice Soon Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir