nice spider garaj kapı motoru - nice otomatik kapı motoru - nice seksiyonel kapı motoru

Nice Spider Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Garajlarınızdaki Konfor; Nice Spider Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Sanayi devriminden bu yana sürekli gelişen teknolojinin en büyük çalışma alanlarından biri de otomasyon sistemleri. Hem üretimin her aşamasında hem de tüketimde kullanılan otomasyon sistemleri evlerimize, garajlarımıza, hatta ceplerimize kadar ulaşmış durumda. Tüm bunların tamamı gelişen teknolojik alt yapıların somut ürünleri olan otomasyon sistemleri ile karşımıza çıkıyor. Bazen kullandığımız cep telefonları ve onları üreten devasa fabrika alanları gibi kompleks yapılar olarak karşımıza çıkıyor, bazen de basit birkaç ürünle hayatımızı kolaylaştıran bir garaj kapısı olarak hizmetimize sunuluyor.

Garaj kapımızın otomatik olması neyi değiştirir?

Endüstriyel üretim yapan her sektör insan doğasını, psikolojisini göz ardı etmeksizin ürünlerini tasarlar ve piyasaya sunar. Garaj kapısı gibi basit zannedilebilecek bir konuda bile yine insan psikolojisi üzerinden ilerlemek mümkündür. Buradaki en önemli davranışsal ayrıntı, bir işi her gün yapmanın zorluğudur. En kolay iş bile her gün en az bir veya iki kez yapılıyorsa, bu kadar hızlı yaşayabildiğimiz bir çağda, o iş insan için büyük bir zorluk haline gelir. Her gün iki kere garaj kapısını araçtan inerek açmak ve kapatmak, her gün ama her gün yapılıyorsa dile getirildiği kadar kolay bir iş olmaktan çıkacaktır. Otomatik bir garaj kapısı, kendimizi konforlu hissetmek için önemli bir araçtır.

Kolaylığın öncü markası ve modeli, Nice spider seksiyonel garaj kapı motoru

İtalya kökenli ve alanında ilk tercihler arasında yer alan Nice firması, Nice spider seksiyonel garaj kapı motoru ile kendisine duyulan güveni perçinlemiştir. Birkaç özelliğini sıralamamız, ürünün neden popüler olduğunu izah edecektir;

  • Seksiyonel olması demek, genellikle tavana doğru yatay olarak açılabilmesi demektir. Kullanım alanınızı genişletir ve size ferah bir ortam sunar.
  • Ayarlanabilir motor kafası, ipli manuel mekanizması ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile kumanda olmadan da sistemi aktif edebilirsiniz.
  • Kontrol ünitesi ve her bir fotosel takımı arasında sadece iki kablo ile bağlantı yapılır ve bu sayede nice spider seksiyonel garaj kapı motoru ile kolay bir kurulum sağlanabilir.
nice spider garaj kapı motoru - nice otomatik kapı motoru - nice seksiyonel kapı motoru
NİCE SPİDER SEKSİYONEL GARAJ KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir