nice spin motor - nice garaj kapı motoru - nice otomasyon

Nice Spin Garaj Kapı Motoru

Otomatik Garaj Kapılarınız Kullanışlı Bir Alternatif; Nice Spin Garaj Kapı Motoru

Günümüz dünyasında yaşanan teknolojik ilerlemeler, bir yandan insan hayatını kolaylaştırırken diğer yandan uğraştığımız meşgale sayısını da artırıyor. Artık hayatımızın her detayına sirayet eden otomasyon sistemleri sayesinde, her biri belki birkaç günümüzü alacak işlerimizi bir güne sığdırabiliyoruz. Gelişmiş otomasyon sistemlerinin yanı sıra, küçük görünen ama aslında göründüğünden kıymetli olan basit otomasyonlar, bize büyük konforlar sunabiliyor. Bu konforlardan biri de otomatik garaj kapıları ve motorları.

Nice ile günlük hayatınızı kolaylaştırın

Bir İtalyan firması olan Nice, bahçe ve garaj kapıları konusunda oldukça geniş bir üretim ve ürün yelpazesine sahiptir. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firma Nice spin garaj kapı motoru da dahil olmak üzere onlarca modelle piyasada hakim bir noktada. Kalıcı ve kullanışlı çözümlerle karşımıza çıkan Nice, seksiyonel kapıların otomasyonu konusunda da başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlıyor. Size sadece ihtiyaçlarınızın ne olduğunu belirlemek ve ihtiyacınıza uygun seçeneği kolayca elde etmek kalıyor.

Neye ihtiyacınız varsa, Nice orada

Başta yazımıza konu olan Nice spin garaj kapı motoru olmak üzere, siz ihtiyacınızı belirliyorsunuz, Nice size en uygun olan ürününü geniş yelpazesinden çıkarıp sunuyor. Ağır kapıları kaldırmanın verdiği rahatsızlık bu motorla son buluyor. Kumandanızdan yöneteceğiniz kapınız tek bir tık ile size hizmet vermeye hazır hale geliyor. Üstelik bu sayede evinizin veya iş yerinizin piyasa değeri artmış olacak.

Nice spin garaj kapı motoru hakkında teknik detaylar ise şöyle;

  • 24 VDC elektromekanik dişli motor
  • Kayışlı sistem ve manyetik enkader
  • SNA30 ve SNA6 konsolları ile kullanım
  • Kolay kurulum; Ayarlanabilir motor kafası, ipli manuel mekanizması ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile kumanda olmadan sistemi aktif hale getirebilirsiniz.
  • Standby konumunda iken sadece 1,2 W enerji harcar
  • Kontrol ünitesi ve her bir fotosel takımı arasında sadece iki kablo ile bağlantı yapılır.
  • 40 W lambası garaj aydınlatma için kullanılabilir
  • Hızlanma ve yavaşlama başlangıçta, her açılma ve kapanma hareketinden sonra ayarlanabilir.
nice spin motor - nice garaj kapı motoru - nice otomasyon
Nice Spin Garaj Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir