nice otomatik kapı motoru - nice otomasyon - nice seksiyonel kapı motoru

Nice Sd Seksiyonel Kapı Motoru

Nice Sd Seksiyonel Kapı Motoru

Gerçekleştiren  herhangi bir iş, insan gücüyle kontrol ediliyorsa bu işin gerçekleştirilmesi, manuel olarak tanımlanır. Hem belli bir program dahilinde çalışan makine hem de insan çalışmasının olduğu ve daha çok insan odaklı olan işler ise yarı otomasyon işler olarak kabul edilmektedir. Bununla beraber işin yapılması yüzdesel olarak daha çok makine kontrolünde yapılıyorsa, yapılan iş otomasyon iş olarak tanımlanır. Gelişen iş yerleri verimli çalışma için otomasyon sistemleri tercih ederler. iş yerlerinde otomasyon sistemler, insan kaynaklı güç ihtiyacını azaltarak daha çok makine odaklı iş gücü ile çalışma olanağı sunar. Bunun beraberinde ise iş yeri ekonomik kazancı ve ekonomik gücü artmış olur. İş yerlerinde otomasyonun kapıdan itibaren başlanmasını ise, otomasyon çalışma sunan kapı sistemleri sağlar.  Bu sistemlerde çalışmayı sağlamak amacıyla insan gücü yerine motor gücünden yararlanılmaktadır. Bu yazımızda ise seksiyonel  motor sistemleri içerisinde yer alan Nice sd seksiyonel kapı motoru için bilgilendirmelerde bulunacağız.

Nice Sd Seksiyonel Kapı Motoru Hakkında Genel Bilgiler

Nice sd seksiyonel kapı motoru, iş yerlerine otomasyona imkan tanıyarak, iş alanlarını daha kullanışlı hale getirir ve çalışma esnasında zamandan tasarruf sağlar. Motor ve kapı şaftı bağlantısı direk olduğu için  kurulum ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu gibi motor sistemleri manuel olmadığı için, insan gücüne gerek duymaz. Böylece olası kazaların onunu de geçilmiş olur. Bununla beraber elektrik kesintisi gibi durumlarda motor devre dışı kalsa da, acil durumlar için bu sistemler ayrıca manuel olarak da kontrole edilebilmektedir

Nice Sd Seksiyonel Kapı Motoru Teknolojik Özellikleri

Nice sd seksiyonel kapı motoru için teknolojik özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • HiziRpm’dir
 • Tork 140 NW’dir
 • Motor kabloları söketlerin üzerinde olduğu için kablo kalabalığı yapmaz
 • Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
 • Mekanik ve elektronik limit switchleri bulunmaktadır.
 • Çalışma gerilimi 230 volttur.
 • Agirligi 600 gr’a kadardir.
 • olası kazalara karşı güvenlik önlemleri mevcuttur.
 • Ürün 2 yıl garanti altındadır.

Yukarıda belirttiğimiz teknolojik özellikleri barındıran motorun  kurulumu, Nice ekibi tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

nice otomatik kapı motoru - nice otomasyon - nice seksiyonel kapı motoru
Nice Sd Seksiyonel Kapı Motoru

2 thoughts on “Nice Sd Seksiyonel Kapı Motoru”

  1. Merhaba seksiyonel kapı motoru için kapınızın ölçüleri varsa fotoğrafını mail olarak gönderebilirmisiniz.
   Sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir