nice santral kepenk motoru - nice servis - nice motor fiyatları

Nice Santral Kepenk Motorları

Nice Santral Kepenk Motorları

 Firma olarak Nice Santral Kepenk Motorları ürün yelpazesi ile müşterilerimizin yanında yer almaktayız. İtalyan ürünü olan Nice kalitesi, sağlamlığı ve güvenirli olması nedeni ile sıkça tercih edilmektedir. 2 yıl garanti süresi bulunan ürünlerde kullanımı kolay olduğu kadar geniş servis ağıda bulunmaktadır. Firmamız tarafından müşterilere sunulan kepenk motorlar arasında yer alan Nice 170 tipi motorlar 170 kg taşıma kapasitesi, 9 rpm hızı ve 230 voltla çalışma gücüne sahiptir. 170 Nm torka sahip olan, 200 mm kasnak çapı ile 76 ve 60’lık boru tipine uygun bulunmaktadır. Kumanda alıcı üzerinde yer alan üründe çalışma süresi ayarlanabildiği gibi otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Modelleri İle Nice Santral Kepenk Motorları

Rondo 2040 modeli bulunan Nice Santral Kepenk Motorları 230 enerji gücü, 10 rpm hızı, 180 Nm kuvveti ile eksi 20 dereceye kadar çalışabilmektedir. Fotosel özelliği yer alan motorda kumanda alıcı üzerinde olabildiği gibi çalışma süresi ayarlanabilmekte ve otomatik kapanmaktadır. Roll 7624 E tipi modellerde 180 Kg taşıma yükü, 8 rpm hızı, 230 enerji gücü yer almaktadır. Diğer modellerde olduğu gibi otomatik kapanma, fotosel ve kumanda alıcı üzerinde yer almaktadır. Bunların dışında Gıro 340 ve Rol 101 modelleri yer alan motorlarda taşıma kapasitesi, rpm hızı ve kasnak çapı değişiklik göstermektedir. Ürün tercihinde firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine en uygun modeli vermektedir.

Nice Santral Kepenk Motorları Tercihiniz

Firmamız tarafından sunulan Nice Santral Kepenk Motorları hakkında bilgi almak ve fiyat politikamızı öğrenmek isteyen müşterilerimiz, saha deneyimi yüksek olan müşteri temsilcileri ile görüşmeleri yeterli olacaktır. Firmamızın internet sitesini ziyaret etmeleri halinde satmış olduğumuz diğer ürünlerin yanı sıra hizmet vermiş olduğumuz sektörleri ve hakkımızda genel bilgiye sahip olabilirler. Alanında uzman ekiple çalışan firmamız müşterilerini hayal kırıklığına ve mağduriyete uğratmayan Nice servisliğini yapmaktadır. Firmamız kepenk tercihinizde uzman ekibi ile her zaman yanınızda yer alarak kullanılacak alana göre en uygun modeli size önerdiği gibi sonradan meydana gelebilecek her türlü problemlerde yanınızda yer alarak yüzünüzden gülümsemeyi hiçbir zaman eksik etmemek için çalışmaktadır.

nice santral kepenk motoru - nice servis - nice motor fiyatları
Nice Santral Kepenk Motorları

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir