nice türkiye - nice rondo kepenk motoru - nice otomasyon - nice servis - nice otomatik kapı motoru

Nice Rondo Santral Kepenk Motoru 

Nice Rondo Santral Kepenk Motoru 

Gerçekleştiren  herhangi bir iş, insan gücüyle kontrol ediliyorsa bu işin gerçekleştirilmesi, manuel olarak tanımlanır. Hem belli bir program dahilinde çalışan makine hem de insan çalışmasının olduğu ve daha çok insan odaklı olan işler ise yarı otomasyon işler olarak kabul edilmektedir. Bununla beraber işin yapılması yüzdesel olarak daha çok makine kontrolünde yapılıyorsa, yapılan iş otomasyon iş olarak tanımlanır. Gelişen iş yerleri verimli çalışma için otomasyon sistemleri tercih ederler. İş yerlerinde otomasyon sistemler, insan kaynaklı güç ihtiyacını azaltarak daha çok makine odaklı iş gücü ile çalışma olanağı sunar. Bunun beraberinde ise iş yeri ekonomik kazancı ve ekonomik gücü artmış olur. İş yerlerinde otomasyonun kapıdan itibaren başlanmasını ise, otomasyon çalışma sunankepenk sistemleri sağlar.  Bu sistemlerde çalışmayı sağlamak amacıyla insan gücü yerine motor gücünden yararlanılmaktadır. Bu yazımızda ise kepenk motor sistemleri içerisinde yer alan Nice rondo santral kepenk motoru özelliklerine değinmiş olacağız.

Nice Rondo Santral Kepenk Motoru Hakkında Genel Bilgi

Şık ve kaliteli bir görünüm sunan Nice rondo santral kepenk motoru,

kapasitör ve switch bağlantıları ile zarif bir görünüş sergiler. Bu motor tipleri ve motor sistemleri Nice Türkiye güvencesi ile üretilmektedir. Bununla beraber olası arızalar için Nice Türkiye grubu, teknik servis hizmetleri de vermektedir. Ayrıca  Nice Firması kepenk motoru yedek parça teminatı da yapmaktadır ve bünyesinde tüm motor ve motor aksesuarlarını da bulmak mümkündür. Böylece yedek parça sıkıntısı, olası arıza risklerine karşı yapılacaklar hakkında alıcıya rahatlık sunar.

Nice Rondo Santral Kepenk Motoru Nice Rondo 2040 Santral Tip Kepenk Motoru

Nice Türkiye’nin sunmuş olduğu, Nice rondo santral kepenk motoru çeşitlerinden en çok kullanılan ve  rahat, şık bir kullanım imkanı sunan, elektronik açıdan uyumlu kepenk motoru çeşididir.

Bu motorun bazıözellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 230 volt gerilimle çalışır.
  • Switchli mekanik limit sistemine sahiptir.
  • 180 kg’a kadar taşıma kapasitesi vardır.
  • Hızı; 8,5 rpm’dir.
  • Tork; 210 Nm’dir.
  • Kasnak çapı; 200 mm’dir
nice türkiye - nice rondo kepenk motoru - nice otomasyon - nice servis - nice otomatik kapı motoru
Nice Rondo Santral Kepenk Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir