nice toona 5024 hs - nice dairesel kapı motoru - nice kanatlı kapı motoru - nice motor fiyatları

Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru

Garaj kapılarındaki bekleme sürelerini azaltmak için Nice Toona 5024 Hs Dairesel Kapı Motoru İtalya’da üretilen serisinin en faza tercih edilen motorları arasında yer alır. Nice Toona 5024 hs dairesel motorları son derece hızlı olmalarının yanında 5 metrelik kapı kanatlarında kullanılmaktadır. Üzerinde kullanılan motor yapısı 24 VCD olduğu için yoğun kullanımlar için uygun olmaktadır. Ürün özellikle yüksek kapasiteli olan garaj kapılarının girişlerindeki kapılarda ve garaj kapısının önündeki cadde, sokak gibi yoğun yerlerde araç trafiğini engellemediğinden tercih edilmektedir. Bahçe kapılarında 24V DC motorlu olarak imal edilen ve tek kanat genişliğinde olan 500 cm’lik kapı kanadının 200 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Manuel ve yanında enkoderli sisteme sahip olan motor -20 derece ile +50 derece arasındaki bir sıcaklıkta işlem görür. Saatte 95 kere çalışabilecek kapasitesi olan ürünün IP44 koruma sınıfına dahil olduğu bilinir.

Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru Avantajları

Serideki birçok ürünün yanı sıra özellikle çok kullanılan garajlar için üretilmiş Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru sahip olduğu kontrol ünitesindeki butonları ile basitçe programlamalar yapılmasına imkan tanımaktadır. Otomatik açılır ve kapanır mekanizması ile arızaların kolaylıkla giderilmesine imkan sağlar. Olası güç kesintilerinde akü ile çalışma özelliği devreye girmektedir ve engel tanıma özelliği sayesinde güvenliği tam olarak sağlamaktadır. Tercihlere yönelik olarak çalışan ürün ile motor entegrasyonunu sağlamak da mümkün olmaktadır.

Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru Kit İçeriği ve Teknik Özellikleri

Ürün içeriğinde kontrol ünitesi, motor ünitesi, 2 adet uzaktan kumanda, Flaşör Lamba ve emniyet Fotoseli bulunmaktadır. Ayrıca kontrol kartı ve harici alıcı kartı da kit içerisinde yer alan önemli malzemeler arasında yer almaktadır.Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru maksimum 5 metrelik kapılar için kullanılmaktadır ve 400 kilogramlık kapılarda tercih edilir. 230 çalışma voltajı ile 1800N çekiş gücüne sahip olan motor 120 Volt güç tüketir. Saatte 95 kez çalışan ürün IP44 ile korunur ve -20 ile +50 dereceleri arasında çalışır. 7,5 kilogram ağırlığındadır,  0,02 m/s lineer hız ile çalışır ve 965x115x105 milimetre boyutundadır.

nice toona 5024 hs - nice dairesel kapı motoru - nice kanatlı kapı motoru - nice motor fiyatları
Nice Toona 5024 HS Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir