nice türkiye - nice dairesel kapı motoru - nice toona 5024 - nice motor fiyatları

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

Otomatik kapı ve bariyer sistemleri üreticileri arasında yer alan ünlü İtalyan firması Nice 1999 yılından itibaren Türkiyede hizmet vermeye başlamıştır. Oldukça uzun bir süredir ülkemizde hizmet veren firmanın ürünlerinin kalitesi sebebiyle çok geniş bir müşteri kitlesi oluşmuştur. İnsanlar firmanın ürünleri kullandıktan sonra memnuniyet duymuş ve daha sonraki seçimlerinde de bu markayı tercih etmiştir. Firma tarafından dairesel kapı motorları da üretilmekte olup Nice toona 5024 dairesel kapı motoruda bunlar arasında yer almaktadır. Dairesel yani kanatlı kapıları insanlar farklı alanlarda kullanmakta olup en fazla kullanılan yerlerin başında ise bahçeler gelmektedir. Söz konusu motorlar sayesinde insanlar el değmeden bu kapıları açabilmekte ve bahçe ya da benzer alanlara rahatlıkla girip çıkabilmektedir.

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru ve Ayarlanabilen Özellikler

Nice toona 5024 dairesel kapı motoru 5 metrelik kapılarda kullanılmakta olup söz konusu motor 24 V DC akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanıma uygun olarak üretilen kapı motorları aynı zamanda solemyo güneş enerji sistemi ve opera sistemi ile çalışabilmektedir. MC824H kontrol ünitesine sahip olan motorda bu ünite sayesinde farklı ayarlamalar yapılabilmekte ve böylece kapılar kullanıcıların istediği gibi açılıp kapanmaktadır. Kontrol ünitesinden yapılacak ayarlamalar şu şekildedir:

  • Ünite üzerinde bulunan butonlar ile basit programlama
  • Kapının açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme
  • Otomatik arıza tespiti yapabilme
  • Açılış ve kapanış yapılırken yavaşlama
  • Akü bağlayabilme
  • Engel tanıma özelliği

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru Ağırlığı ve Boyutları

Yukarıda yer alan ayarlamalar hem kullanıcıların istekleri doğrultusunda kapıların çalışmasını sağlamakta hem de kapıların daha kullanışlı ve güvenli olmasına neden olmaktadır. Nice toona 5024 dairesel kapı motoru tek olarak satılmakta olup ürün enkoderlidir. 7 kg ağırlığı bulunan motorun boyutları 965x115x105 mm olup fiyatı ise 1.890 TL’dir. Hemen her hava sıcaklığında rahatlıkla çalışabilen motor -20 derece ile 50 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda herhangi bir performans kaybı olmadan rahatlıkla çalışabilmektedir. Söz konusu durum insanların daha rahat etmesini sağlamaktadır. Ayrıca motora farklı aksesuarlar takılarak daha kullanışlı olması sağlanmaktadır.

nice türkiye - nice dairesel kapı motoru - nice toona 5024 - nice motor fiyatları
Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir