nice motor fiyatları - nice dairesel kapı motoru - nice toona 5016 - nice türkiye

Nice Toona 5016 Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 5016 Dairesel Kapı Motoru

Teknoloji sayesinde insanların kullanmış olduğu ürünler çok büyük kolay sağlamaktadır. Söz konusu ürünler arasında otomatik kapılar, bariyer sistemleri de yer almakta olup bu ürünler çok önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Belli bir mesafeden kumanda ya da farklı bir sistem ile kontrol edilen kapıları insanlar el değmeden açabilmektedir. Bu kapıların motorlarını üreten firmalar arasında yer alan Nice, üretmiş olduğu kaliteli kapılar ile dikkat çekmektedir. Nice tarafından dairesel kapı, yana kayar kapı ve seksiyonel kapı için motor üretilmektedir. Nice toona 5016 dairesel kapı motoruda üretilen ürünler arasında yer almakta olup adından da anlaşılacağı gibi dairesel kapılarda kullanılmaktadır.

Nice Toona 5016 Dairesel Kapı Motoru ve Kontrol Ünitesinin Sağladığı Avantajlar

Nice toona 5016 dairesel kapı motoru 5 metreye kadar olan kanatlı kapılarda kullanılmakta olup bunların otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Orta yoğunluktaki kullanımlar için üretilmiş olan kapı motoru, kapıların 90 dereceye kadar açılmasını sağlamakta ve böylece kapılar tamamen açılmış olmaktadır. Kapı motorunun üzerinde bazı özelliklerin ayarlanabildiği A60/A kontrol ünitesi bulunmaktadır. Bu kontrol ünitesinden ayarlanabilecek olan özellikler şunlardır:

  • Kapı açıldıktan sonra ne kadar süre sonra kapanacağını ayarlayabilme
  • Kapı kanatlarının kaç saniye bekleyeceğini ayarlayabilme
  • Flaşör, fotosel ve soketli kumanda alıcısı bağlayabilme
  • Elektrikli kilit bağlayabilme
  • Balans, güç, açma ve kapama ayarı yapabilme

Nice Toona 5016 Dairesel Kapı Motoru Boyutları ve Ağırlığı

Yukarıda belirtilen ayarlamalar sebebiyle kullanıcılar kapıların kendi istedikleri gibi açılıp kapanmasını sağlayabilmektedir. Kullanıcı tercihine göre ayarlama yapabilmek çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Nice toona 5016 dairesel kapı motoru tek motor olarak satılmakta olup açılma ve kapanma yönlerinde limit switchler yer almaktadır. Ürünün fiyatı ise 2.048 TL’dir. Motorun toplam ağırlığı 7 kg olup boyutları ise 965 x 115 x 105 mm’dir. Boyutları ve ağırlığı düşünüldüğünde söz konusu motorun birçok yerde rahatlıkla kullanılabileceği görülmektedir. Rahat bir şekilde monte edilebilen motor farklı hava şartlarında dahi çalışabilmektedir. -20 derece ile 50 derece arasındaki sıcaklıklarda herhangi bir performans düşüşü olmadan çalışabilmektedir.

nice motor fiyatları - nice dairesel kapı motoru - nice toona 5016 - nice türkiye
NİCE TOONA 5016 DAİRESEL KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir