nice dairesel kapı motoru - nice toona 4024 - nice türkiye - nice servis - nice otomatik kapı

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 4024 dairesel kapı motoru yoğun kullanımlarda ki kapılar için uygun bir üründür. 24 Vdc motoruna sahip olan bu ürün 1,6 santimetre / saniye özelliğe sahiptir. Tek kanadını genişliği en fazla 300 santimetre olan kapılar için uygun bir üründür. Dairesel kapı motoru 300 santimetre kanatta 300 kilogram taşıma kapasitesi gösterir. 200 santimetre kanatta ise 500 kilogram taşıma kapasitesi gösterir. Enkoderli olması ile bilinen bu motor modeli konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

Nice Toona 4024 dairesel kapı motoru teknik özellikleri

Nice Türkiye tarafından üretilen bu Nice Toona 4024 dairesel kapı motoru modelini enerji girişi oranı 230 VAC’tır. Motor 5A akım çekmektedir ve 120 W oranında bir güce sahiptir. 1.6 santimetre / saniye hıza sahiptir. Kuvvet oranı ise 1800 N’dir. Bu motor modelini bir saatteki çalışma sürekliliği 95 adettir. Motorun Ip 44’tür. Yoğun hava koşullarına dayanıklı olması ile sıklıkla tercih edilir. Çalışmasını -20 ve +50 derecede bile kaliteli bir şekilde devam ettirir. Nice Toona 4024 modeli boyutları 820 – 110 – 105’tir. Motorun ağırlığı ortalama 6 kilogramdır. Bu motor butonlar sayesinde basit programlama yapabilmenizi olası kılar. Kademe özelliği sayesinde açılma ve kapanma limitlerini siz belirlersiniz. Otomatik şekilde arıza teşhis durumu vardır. Kapının durma zamanı siz belirlersiniz. Açılma ve kapanma sırasında yavaşlama özelliği güvenlik düzeyini artırır. Engel tanıma özelliği vardır. Motorun akü bağlanabilme özelliği yine kullanım kolaylığı sunar.

Bilinmesi gerekenler

Manuel olarak kullandığınız insan gücüne ihtiyaç duyan kapılarınıza Nice Toona 4024 dairesel kapı motoru takarak otomatik hale getirebilirsiniz. Bu motora ortalama olarak 1500 liraya sahip olabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda bahçelerinizden giriş çıkış yaparken aracınızdan inmek zorunda kalırsınız ve ıslanırsınız. Otomatik kapının sayesinde böyle bir durumda kalmadan aracınızdan inmeden giriş çıkış yaparsınız. Otomatik kapılarınız sensörler vasıtasıyla kendiliğinden açılabilir veya kumanda sistemi ile kapılarımızın kontrollerini siz yapabilirsiniz. Motorunuzu satın almış olduğunuz Nice Türkiye servis imkânlarıyla haftanın her günü ve günün her saati size destek olacaktır. Servisin onarım, bakım ve tamir hizmetlerinden size uygun bir zamanda yararlanabilirsiniz.

nice dairesel kapı motoru - nice toona 4024 - nice türkiye - nice servis - nice otomatik kapı
Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir