nice kapı motoru - nice toona 4006 - nice dairesel kapı motoru - nice motor fiyatları

Nice Toona 4006 Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 4006 Dairesel Kapı Motoru

Ünlü İtalyan markası olan Nice üretmiş olduğu ürünlerle insanların yaşam kalitelerini artırmaktadır. Nice firması ülkemizde de faaliyet göstermekte olup ürünleri kalitesi ile dikkat çekmektedir. Söz konusu ürünler arasında yer alan kapı motorları, kapıların el değmeden açılmasını sağlamakta ve insanların bu konuda rahat etmesine neden olmaktadır. Nice toona 4006 dairesel kapı motoruda firma tarafından üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Kanatlı kapılarda kullanılan bu motor kapıların uzaktan açılmasını sağlamakta ve olup üzerine aksesuar da eklenebilmektedir. Aksesuarların eklenmesi motora ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanıcılar kendi ihtiyaçları doğrultusunda bu aksesuarlar arasında seçim yapabilmekte ve kapılara istedikleri özellikleri ekleyebilmektedir.

Nice Toona 4006 Dairesel Kapı Motoru ve Ayarlanabilen Özellikler

Nice toona 4006 dairesel kapı motoru 3 metreye kadar olan dairesel kapılarda uygulanmaktadır. Söz konusu motorlar 220 V AC akım ile çalışmaktadır. Özellikle orta yoğunluktaki kullanımlar için daha uygun olan kapı motoru az kullanım için de tercih edilebilmektedir. Fakat yüksek kullanım konusunda istenilen performansı vermeyebilmekte olup kullanıcıları bu duruma dikkat etmeleri gerekmektedir. Kapı motorunda A60/A kontrol ünitesi bulunmakta ve bu kontrol ünitesi kapı motorunun özelliklerinin kontrol edilmesini sağlamaktadır. Kontrol ünitesi tarafından yapılabilen ayarlamalar şunlardır:

  • Kapı açıldıktan sonra kaç saniye sonra kapanacağını ayarlayabilme
  • Kapı kanatlarının bekleme süresini ayarlayabilme
  • Flaşör, fotosel ve soketli kumanda alıcısı bağlayabilme
  • Elektrikli kilit bağlayabilme
  • Balans, güç, açma ve kapama ayarı yapabilme

Nice Toona 4006 Dairesel Kapı Motoru ve Genel Özellikleri

Yukarıda belirtilen ayarlamalar yapılabilmekte olup kullanıcılar kendi tercihlerine göre burada sunulan seçeneklerden birisini seçebilmektedir. Nice toona 4006 dairesel kapı motoru tek motor olarak satılmakta olup bu üründe açılma ve kapanma yönlerinde limit switch bulunmaktadır. Saatte 58 defa çalışabilme kapasitesine sahip olan kapı -20 derece ile 55 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. 6 kg ağırlığı bulunan motorun boyutları ise 820x115x105 olup bundan dolayı birçok yere rahatlıkla monte edilebilmektedir. Motor tarafından uygulanabilen güç 340 W olup bu da 1800 N kuvvet yapmaktadır. Motorun fiyatı ise 1.730 TL’dir.

nice kapı motoru - nice toona 4006 - nice dairesel kapı motoru - nice motor fiyatları
NİCE TOONA 4006 DAİRESEL KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir