nice türkiye - nice yetkili bayii - nice toona 4005 - nice dairesel kapı motoru - nice motor fiyatları

Nice Toona 4005 Dairesel Kapı Motoru

Nice Toona 4005 Dairesel Kapı Motoru

Nice Türkiye dairesel kapı motorları serisine Nice Toona 4005 dairesel kapı motoru modelini eklemiştir. Manuel olarak kullandığınız kapılarınıza bu modeli ekleterek otomatik bir kapı elde edebilir ve kapılarımızın açılışı kapanışı sırasında insan gücüne ihtiyaç duymazsınız. Bu model çeşidi orta yoğunlukta kullanıma sahip olan kapılar için tasarlanmıştır. Dairesel kapılar için kullanılır. Model tek kanatta 300 santimetre genişliği olan kapılarda 300 kilogram taşıma kapasitesi gösterir. 200 santimetre kanat genişliği ne altındaki kapılarda 500 kilograma kadar taşıma kapasitesi gösterir. Ünitelerin açılma yönlerinde switchler vardır.

Nice Toona 4005 dairesel kapı motoru teknik özellikleri

Nice Toona 4005 dairesel kapı motoru bir saatlik süre içerisinde 58 kez açılıp kapanabilen performansa sahip bir kapı elde etmenizi sağlar. Bu motor saniyede 1,6 santimetre hareket hızına sahiptir. Motor 220 volt olan AC akım ile çalışır. Zorlu iklim şartlarında başarılı bir performans elde etmek istiyorsanız tercihinizi bu kapı motorundan yana yapabilirsiniz. + 50 ve – 20 derecede kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz. Motorun ağırlığı 6 kilogramdır. Yana kayar dairesel kapı motoru A6F kontrol ünitesi ile çalışmaktadır. Şık tasarımı ile kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Çelik yapısı paslanmaz özelliğine sahip olmasını sağlamıştır. Uzun ömürlü olacaktır.

Nice Toona 4005 dairesel kapı motoru diğer özellikler

Nice Toona 4005 dairesel kapı motoru takılan kapılar otomatik kapanma özelliğine sahip olur. Kapanma suresini ayarlama yapabilirsiniz. Dairesel kapı kanatlarının bekleme sürelerini de ayarlama yapabilirsiniz. Açma kapatma yapabilirsiniz. Motora başka bir fotosel bağlayabilirsiniz. Ayrıca flaşör bağlama da yapabilirsiniz. Elektrikli kilit bağlayabilme özelliğine sahip olan bu kapılar şık tasarımıyla konforlu kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Uygun fiyatlı olmasıyla orta yoğunlukta olan kapılarınız için tercih edebilirsiniz. Nice Türkiye yetkili servisinden alacağınız bu motorların takım, onarım ve tamir işlemleri servis tarafından İtinayla yapılır. Yana kayar dairesel kapı motoru ile alakalı herhangi bir sorun yaşadığınızda 7/24 irtibat kurabileceğiniz yetkili servisi arayabilirsiniz.

nice türkiye - nice yetkili bayii - nice toona 4005 - nice dairesel kapı motoru - nice motor fiyatları
Nice Toona 4005 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir