nice motor - nice run 2500 I - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru - nice otomatik kapı

Nice Run 2500 İnvertörlü Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 2500 İnvertörlü Yana Kayar Kapı Motoru

Yana kayar kapılar için gerekli olan motor mekanizması ihtiyacınıza Nice Run 2500 invetörlü yana kayar kapı motoru alternatif olabilir. Diğer kapı motoru modelleri ile bu modelin karşılaştırmasını yaparak hangisini tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Biz de size bu yazımızda 2500 invertörlü yana kayar kapı modeli hakkında bilgiler vererek ihtiyacınız doğrultusunda doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacağız. 2500 kilograma kadar olan kapılarınız için bu modeli tercih edebilirsiniz. Modelin 2500 kilogram taşıma kapasitesi bulunur. Fonksiyonel özellikleri bakımından kullanım konforu elde edebileceğiniz bir alternatiftir. Bu ürünü özellikle evlerinizin bahçe kapıları için tercih edebilirsiniz. Bu motor modeli endüstriyel alan tesis girişleri ve apartman, site gibi toplu yaşam alanlarının girişleri için uygun olur. Çünkü model yoğun kullanımlara uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün Bir saat içerisinde 56 kez çalışabilme sürekliliğine sahiptir.

Nice Run 2500 invertörlü yana kayar kapı motoru teknik özellikleri

220 VAC akım, 220 VAC enerji girişi ve 650 W2’lik güçle çalışmakta olan motorun mekanizması kapı kanadının saniyede 26 santimetrelik açılma hızı kazanmasını sağlar. Bu hız gücü sayesinde kapıdan geçişler esnasında harcanan zamandan büyük oranda tasarruf edilir. Nice Run 2500 invertörlü yana kayar kapı motoru 6 kademeli hız fonksiyonu ve güç fonksiyonuna sahiptir. 6 kademeli ayarlanabilir özellikle olan hız kapasitesi sayesinde kapınızı istediğiniz hızda isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu modelin içerisinde invertör özellik bulunur. Motorun içerisinde kendi fotoseli haricinde bir başka fotoselli çalışmayan mekanizmanın yavaş başla özelliği ve yavaş dur özelliği vardır.

Nice Run 2500 invertörlü yana kayar kapı motoru diğer özellikleri

Kapı motoru mevsimsel değişikliklere ayak uydurabilir. – 20 derece ve – 50 derece arasında sorunsuz kullanım sağlar. Nice Run 2500 invertörlü yana kayar kapı motoru estetik dizayna sahiptir. Yaşanacak zorluklara dayanacak kapasitedeki sağlamlığı ile ön plana çıkar. Motorda emniyet sistemi bulunur. Opera sistemleri ile birlikte uyumlu çalışan bu model ip44 koruma sınıfı içerisine dahil edilmiştir. Aksesuarları kullanarak daha konforlu bir kapı elde edebilirsiniz. Motorun ağırlığı yaklaşık olarak 25 kilogramdır. 1660 N2’lik kuvvete sahiptir. Kapılarınız için güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım yaratacak olan bu motor modeli uygun fiyatlar ile sizlere sunulur. Motorun kapılarınıza montaj yapılması çok zaman almayarak basitçe halledilebilir. Motorlar kapınıza iyi bir şekilde entegre edilir ve zaman kaybetmeden kullanımınıza sunulur.

nice motor - nice run 2500 I - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru - nice otomatik kapı
Nice Run 2500 İnvertörlü Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir