nice rox 600 motor - nice rox 600 kontrol kartı - nice türkiye - nice yetkili servis

Nice Rox 600 Kontrol Ünitesi

Nice Rox 600 Kontrol Ünitesi

Ünlü İtalyan firması olan Nice 1999 yılından itibaren Türkiyede faaliyet göstermekte ve otomatik kapı üretimi yapmaktadır. Otomatik kapılar günümüzde hayatın hemen her alanında kullanılmakta ve insanlara ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Bu ürünlerin dışında firma tarafından bariyer sistemleri, panjur sistemleri ve kepenk motorları üretimi de yapılmaktadır. Oldukça kaliteli ürünler üreten firma otomasyon konusunda da çok başarılı ürünler ortaya çıkarmakta ve bu da insanların bu ürünlere olan talebini artırmaktadır. Firma tarafından üretilen motorlardan birisi olan Rox 600 adlı üründe yine firma tarafından üretilen Nice Rox 600 kontrol ünitesi kullanılmaktadır. Ürünlerin bütün parçalarının firma tarafından üretilmesi ciddi bir uyum oluşturmakta ve bu da ürünlerden alınan performansa olumlu olarak yansımaktadır.

Nice Rox 600 Kontrol Ünitesi ve Özellikleri

Rox 600 motoru firmanın en önemli ürünleri arasında yer almakta ve bunun en önemli parçalarından bir tanesi de kontrol ünitesidir. Nice Rox 600 kontrol ünitesi motorun ön yüzünde bulunmakta ve bundan dolayı insanlar buraya çok rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. 600 kg ağırlığa kadar olan kapıları taşıyabilen motor saniyede 17 cm kapıyı açabilmekte ya da kapatabilmektedir. 7 metrelik kapılarda kull

anılan motorlardan alınan performans beklentileri fazlasıyla karşılaşmaktadır. Kontrol ünitesinin özellikleri arasında bu motora çok sayıda aksesuarın eklenmesi de bulunmakta olup bunların her biri için farklı bağlantı noktaları yer almaktadır. Fotosel, flaşör ve kumanda gibi farklı aksesuarlar ürünlere rahatlıkla eklenebilmekte ve bu da ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Nice Rox 600 Kontrol Ünitesi ve Güvenlik

Orta yoğunluktaki kullanımlara uygun olarak üretilen motorların üzerinde yer alan Nice Rox 600 kontrol ünitesi sayesinde bazı ayarlamalar yapılabilmektedir. Nice tarafından söz konusu ürünün üretimi yapılırken akıllı teknoloji sistemleri aktif olarak kullanılmış ve bu da kullanım kolaylığı sağlamıştır. Kontrol ünitesi üzerinden yapılabilecek ayarlamalardan bir tanesi kapı motorlarının yavaş başla yavaş dur özelliğini aktif etmektedir ki bu özellik güvenlik açısından son derece önemlidir. Bunun dışındaki bazı özellikler de yine buradan ayarlanabilmektedir. Ürün firmanın garantisi altında bulunmakta ve sorunlar yetkili servis tarafından çözülmektedir.

nice rox 600 motor - nice rox 600 kontrol kartı - nice türkiye - nice yetkili servis
Nice Rox 600 Kontrol Ünitesi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir