nice kumanda - nice türkiye - nice ıntı kıt - nice otomasyon

Nice İnti Kumanda

Nice İnti Kumanda

Nice İnti kumanda farklı tasarımı ve estetik yapısı ile güvenlik çözümlerinde ön sıralarda yer almaktadır. İtalyan markası ve Nice Türkiye yeni ürünlerinden Era İnti kapı kumandası değişik ergonomisi ile dikkat çekmektedir. Bu kumanda diğerlerine nazaran yapısal farklılıklar göstermektedir. Boş alanı son derece az olan ürün pürüzsüz yüzeyi ve göze hitap eden özellikleri ile birçok renk seçeneğini içinde barındırmaktadır. Mavi, kırmızı, siyah, pembe, turuncu, yeşil seçenekleri ile kullanıcıların kişisel zevklerine hitap etmektedir. Şık tasarımı olan bu kumanda güvenlik konusunda maksimum fayda sağlamaktadır. Rolling kod sistemi ile çalışan ürün alternatiflerine göre birçok özelliği ile tercih sebebi olmaktadır. Her açılış komutunda farklı kod gönderimleri ile kopyalanması imkansız olan kumanda güvenlik açığına asla izin vermeden çalışmaktadır.

Nice İnti kumanda Özelliklerinice aksesua

Nice İnti kumandası İtalyan harikası olan markanın eşsiz ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. 1 ya da 2 düğmeli kumanda Rolling kod 72 bit sistemi ile çalışmaktadır. Lityum pilleri ile çalışır ve 3 yıla kadar uzun pil ömrü ile tercih edilmesi son derece akıllıca olmaktadır. 433.92 M (100khz ±) frekans ayarı olan ürün 3 X 56 X 9 mm boyutlarındadır. Nice kumanda sistemlerinden yalnızca biri olan Nice İnti kumandası evdeki tüm otomasyon ve aydınlanma sistemlerini kolaylıkla kontrol edebilecek mekanizmaya sahiptir. Yönetilebilir, pratik, fonksiyonel tasarımı ile kalıcı çözümler sunmaktadır. Günlük hayatın kolaylaşmasını sağlayan ürün yaşam alanını konforlu ve güvenli bir merkez haline getirmektedir.

Nice İnti kumanda Tasarımı ve Kullanımı

Pratik ve şık tasarımlı ürün küçük, ince ve renkli oluşuyla kullanıcıları tarafından talep edilmektedir. Cepte veya çantada taşınabilir ürün anahtarlık olarak dahi kullanılabilir. Nice İnti kumanda Era Inti verici serisi içerisinde var olan tüm sistemlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile herkesin zevkine hitap eden ürün kullanıcıları tarafından tanımlanmış kod sistemi ve şifreleme yöntemi sayesinde kolaylıkla kullanılmaktadır. Farklı mod seçenekleri ile basit ayarlamaları yapıldığında anında aktif hale gelerek güvenliğin maksimum seviyede gerçekleşmesine de imkan sağlamaktadır.

nice kumanda - nice türkiye - nice ıntı kıt - nice otomasyon
Nice Intı Kumanda

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir