nice walky dairesel kapı motoru - nice türkiye - nice yetkili servis - nice motor fiyatları

Nice Walky 1024 – 2024 Dairesel Kapı Motoru

Nice Walky 1024 – 2024 Dairesel Kapı Motoru

Bu motor çeşidi kanat uzunluğu 1,8 metre kadar uzunluğa sahip dairesel kapılar için ideal olan bir motordur. Yoğun kullanım gerektiren kapılar için uygun olacaktır engel tanıma özelliği vardır açılış-kapanış sırasında yavaşlama özelliği güvenli giriş çıkışları elde etmenize yardımcı olur kullanıcıların beğenisini toplayan Nice Türkiye ürünü Nice Walky 1024 / 2024 dairesel kapı motoru 24 VDC akım kullanarak çalışır. Bu model solemyo güneş enerji sistemiyle çalışma özelliği göstermesiyle sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Model opera ve bluebus teknolojileriyle uyumludur. Üzerinde bulunan butonlar sayesinde basit programlama yapabilirsiniz. Dairesel kapı motoru kapanma ve açılma limitlerini kendi belirler. Motora akü bağlanabilir. Motorda çift kanat ve tek kanat kit seçeneği bulunur.

Nice Walky 1024 / 2024 dairesel kapı motoru teknik özellikleri

Walky 1024 KCE 1,8 metrelik kapılarda rahatlıkla uygulanabilir. 24 Vdc ile çalışır. Git olarak satılmaktadır ve enkoderli bir üründür. Walky 2024 KCE 1,8 metrelik kapılarda uygulanabilir ve yine 24 vdc ile çalışır. Kit olarak satılmaktadır ve enkoderli bir üründür. Nice Walky 1024 / 2024 dairesel kapı motoru tek kanat için en fazla kanat uzunluğu 180 santimetre ile sınırlandırılmıştır. Bu uzunlukta en fazla 100 kilogram ağırlık taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Kademe zamanı ayarı bulunur. Bu şekilde kapı hızı ayarlanabilir özelliktedir. Kapıların hızı en az bir buçuk rpm ve en fazla 2,2 rpm’dir. Bir saat içinde 44 kez açılıp kapanma yapabilir. Motorların toplam ağırlıkları 4,8 kilogram + 4.3 kilogramdır. Yüksek derece soğuklar ve sıcaklıklarda kullanım konfor ve kalitesinden hiçbir şey kaybetmez.

Nice Walky 1024 / 2024 dairesel kapı motoru hakkında bilinmesi gerekenler

Nice Walky 1024 / 2024 dairesel kapı motoru nice Türkiye tarafından çift kanat bulunan kapı sistemlerine çözümü olarak 2014 yılında üretilmiştir. Bu markanın motorlarını alan kullanıcılar firmanın servis imkanından da yararlanırlar. 7/24 çalışan motor servisi motorlarının arızalanması durumunda imdadınıza yetişir. Motorlarınızın bakım ve onarım işlerini de itinayla yaparlar. Yedek parça gerektiği zamanda Nice Türkiye yaygın olan yetkili servis ağı ile hizmetinizde olacaktır.

nice walky dairesel kapı motoru - nice türkiye - nice yetkili servis - nice motor fiyatları
Nice Walky 1024 – 2024 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir