nice dairesel kapı motoru - nice x metro 2124 - nice türkiye - nice otomasyon

Nice X-Metro 2124 Dairesel Kapı Motoru

Nice X-Metro 2124 dairesel kapı motoru

2.3 metre genişliğe sahip olan kapı kanatlarınız için Nice X-Metro 2024 dairesel kapı motoru kullanabilirsiniz. Bu kapı motoru 400 kilogram ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Otomatik kapılarınız için uygun motor modeline sahip olmak istediğinizde değişik aksesuar seçenekleri sunan ihtiyacınıza uygun bu seti satın alabilirsiniz. Bu set aksesuara ekstra ücret ödemenizi engelleyecektir. Her bütçeye uygun fiyatı vardır. Bu motor kanatlı dairesel kapılarınızı güven içinde kullanmanızı sağlar. Mekanizmanın uzun ömürlü olması ve yıllar boyunca dayanıklılık göstermesine imkan sunar. Yaşam alanları, çeşitli endüstriyel alanlar, hastaneler, otoparklar gibi yoğun kullanım gerektiren kapılar için rahatlıkla kullanılabilir.

Nice X-Metro 2124 dairesel kapı motoru teknik özellikleri

Motor mekanizması ve fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra aksesuar seçenekleri bulunması tercih edilmesine olanak sağlar. Entegre yapısının bulunması kullanıcılara rahat bir kullanım sağlar. Nice X – Metro 2124 dairesel kapı motoru seti içinde 2 adet X-Metro 2124 motor mekanizması bulundurur. Bulundurduğu motor mekanizmasına artı olarak içerisinde aksesuar seçenekleri vardır. Aksesuar seçenekleri içinde bir tane kontrol ünitesi, bir tane flaşör lamba, bir takım fotosel, 2 adet uzaktan kumanda ve bir tane kumanda alıcısı vardır. Motor mekanizması ayrı şekilde ve aksesuar seçeneklerini ayrı şekilde almak yerine set halinde almak bütçeniz açısından uygun olur. 24 VDC motoru sayesinde güvenli kullanım sağlar. Çarpmalara karşı oluşturulmuş çarpma emniyet sistemi güvenli kullanım sağlar.

Nice X – Metro 2124 dairesel kapı motoru servis imkanı

Uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Nice X-Metro 2124 dairesel kapı motoru Nice Türkiye garantisindedir. Motorlarınızda herhangi bir arızalanma ve onarım işlemleri gerçekleştirilecekse Nice Türkiye çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezinde karşınıza çıkacak çağrı personelleri randevularınızı sizin zamanınıza uygun bir şekilde oluştururlar. Aldığınız motorları garanti süresi bitmemişse ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Garanti süresi dolmuş olan ürünlerinizin tamirleri de yine garantili şekilde yapılabilmektedir. Yetkili servis ağının geniş olması işlemlerinizin kısa süreler içerisinde gerçekleşmesine olanak sağlar. Kaliteli bir hizmet ve kaliteli bir ürün almak istiyorsanuz tercihlerinizi Nice Türkiye firmasından yana yapmanız iyi olacaktır.

nice dairesel kapı motoru - nice x metro 2124 - nice türkiye - nice otomasyon
Nice X-Metro 2124 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir