nice kumanda fiyatı - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice era kumanda - nice bariyer

Nice Era One Kumanda

Nice Era One Kumanda Genel Bilgi

Nice Era One Kumanda İtalyan devi Nice’ın diğer önemli modeli Era FLO 4 RE’ye alternatif olarak piyasaya sürdüğü üstün güvenlik sunan, sağlam kasalı kumandasıdır. Ürün Rolling kod sistemi ile yüksek güvenlik sağlamaktadır. Her komut durumunda alıcıya farklı kod göndermesi nedeni ile kopyalanması mümkün değildir. Bu güvenlik önlemi birçok marka ile ayırıcı özelliği olarak karşılaşılmaktadır. Yapıştırmalı kumanda bu özelliği sayesinde ev ya da arabalarda istenilen bir yere sabitlenebilmektedir. Bu şekilde de kaybolma riski tamamen ortadan kalkmaktadır. Arka tutucusu ile yapıştırılan bölgeye geri koyulması da mümkün olabilmektedir. Bariyer ve otomatik kapılarda kullanılan ürün birçok otomatik geçiş sistemi ürünlerinde de kullanılmaktadır. Nice marka modellerinden olan ve performans açısından diğerlerine nazaran daha üstün niteliklere sahip Nice Era One kumandasının diğer modelleri arasında birçok renk seçeneği içeren Era İnti ve klasik siyah ile göz dolduran Era klasik bulunmaktadır.

Nice EraOne Kumanda Özellikleri Nelerdir?

Otomatik kapı ve bariyerlerin otomasyon sistemlerine göre ayarlanmış olan Nine Era One kumanda uzaktan çekim mesafesi, uzun ömürlü pili, kolay kopyalama ve tanıtma sistemi, sağlam, kaliteli kasası, şık İtalyan tasarımı, her ihtiyaca hitap eden 2 ve 4 seçenekli tuş tercihleri, siyah ve beyaz rengin büyüleyici görüntüsü ile alıcıları tarafından yoğun talep görmektedir.Ürün 433.92 frekans, 2 ya da 4 kanal seçeneği, Rolling programlama, 52 bit dijital kombinasyon, 3VDC-CR2032 pil gücü ile çalışmaktadır.

Nice EraOne Kumanda Tanıtma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Nice Era One Kumanda kalite standardı ve otomasyon güvencesi  sayesinde otomatik kapı ve bariyerler için tercih edilen ve yüksek güvenliği sağlayan bir üründür. Fiyatının ekonomik olması, sağlam yapılı kumanda güvenlik seçeneği ile değiştirilemez özelliklere sahip olmaktadır. Uzun ömürlü pil düzeneği olan ürün son derece kullanışlıdır.Nice Era One Kumanda motora tanıtılırken:

  • Alıcı üzerindeki butona basılarak geri çekilir.
  • Kumandada bulunan tanıtılması istenen butona kanala göre 7 ya da 10 saniye basılır.
  • Alıcı ledinin sönmesi beklenir.
  • Son aşamada kumanda tanıtılmış olur.

Tüm bu aşamalar sonrasında kumanda güvenli biçimde kapıları korumak üzere çalışır hale gelmektedir. Otomatik ve programlanabilir yapılı ürün farklı otomasyon seçenekleri ve güncel kodlama sistemi ile tercih edilebilmektedir.

nice kumanda fiyatı - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice era kumanda - nice bariyer
Nice Era One Kumanda

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir