nice kumanda - nice türkiye - nice era kumanda - nice otomasyon

Nice Era Flor Kumanda

Nice Era Flor Kumanda

Ev ya da iş yerleri gibi insanların bulunduğu yaşam bölgelerinde otomatik kapılar yaygın biçimde kullanılmaktadır. Garaj, bahçe kapısı gibi mekanizmaları uzaktan talimatla anında açabilmek için ürüne tanımlanmış otomatik bir aygıta ihtiyaç duyulmaktadır. Nice Era Flor Kumanda İtalyan markası Nice Türkiye garantisi ile tüketicileri ile buluşmaktadır. Ürün dizaynı, tasarımı ile otomatik kapıların yönetimini maksimum düzeyde gerçekleştirme fırsatı sunmaktadır. Kumanda ile Rolling kod içeren programlama teknolojisi ile imal edilmiş olan kapı otomasyonları her birine uyum sağlamaktadır.

Nice Era Flor Kumanda Özellikleri

Farklı alıcılar tarafından da kolaylıkla tanıtılabilen cihaz modeli 52 bit dijital kodlama sistemine dahil olmaktadır. Son derece hafif ve kolaylıkla tutulabilen ürün her türlü kapı otomasyonu için tercih edilebilmektedir. Yanar kayar kapılar, dairesel ve kanatlı mekanizma kapılar için de kullanılan kumanda ile alternatif olarak tercih edilen bariyer sistemler için de kullanılmaktadır. Nice Era Flor Kumanda üretimi itibari ile yay ve otomasyon sistemlerine entegre edilebilmektedir. Nice aksesuar alternatifleri arasından seçilebilecek olan model ile otomatik kullanımların rahat olduğu görülmektedir. Nice markalı kumanda Flo2RE modeline aittir. 2 kanallı olan kumanda 433.92 m frekans ayarındadır. Rolling kod ile programlanmış ve farklı alıcıları kolaylıkla tanıyabilmektedir. Kullanılan pil 3VDC-CR2032 olup 58x86x22 hmm 55 gr biçiminde boyutlandırılmıştır.

Nice Era Flor Kumanda Tanımlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Mod1 ve Mod2 olarak iki farklı şekilde tanımlama işlemi gerçekleşmektedir. Mod1 kumandadaki aynı butonu kullanarak çalıştırma işlemi şu şekilde yapılmaktadır.

  • Alıcı üzerindeki butona basılıp çekilir.
  • Kumandada bulunan tanıtılması istenen butona 7 saniye basılır.
  • Alıcı ışığının sönmesi beklenir.
  • Son aşamada kumanda tanıtılmış olur.

Mod2kumanda tanımlama;

  • Alıcı üzerindeki butona basılıp çekilir.
  • Alıcının üzerindeki ışık yanınca elin çekilmesi sağlanır.
  • Kumandanın 1.butonuna 10 saniye kadar basılır.
  • Alıcı üzerindeki ışık sönünce kumanda çalışır.

Mod2 kumandası yalnızca SMXI ve SMXIS alıcılarda çalışmaktadır. SMX2 de Mod2 şeklinde tanıtım yapıldığında1. kanalı 1. buton, 2. kanalı 2. buton çalıştırmaktadır. Kumanda alıcısı kendi üzerinde olan motorlarda ise sadece Mod1 şeklinde okutulmaktadır.

nice kumanda - nice türkiye - nice era kumanda - nice otomasyon
Nice Era Flor Kumanda

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir