nice tub 3500 - nice türkiye - nice otomasyon - nice yetkili servis- nice motor

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motor

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motor

Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru Nice Türkiye tarafından yana kayar kapılar için üretilmiştir. Uzunluğu 30 metreye ulaşan yana açılan kapılarınızda bu motoru kullanarak kapılarınızı otomatik hale getirebilirsiniz. Motor takmış olduğunuz kapılarınız insan gücüne ihtiyaç duymadan açılma kapanma yapacaktır. Bu motor çeşidi orta yolla sahip olan kapılar için kullanılmalıdır. Yana kayar kapı modelleri için geliştirilmiş olan bu kapı motoru Nice Ailesi tarafından sunulmuş en güçlü çözümlerden biridir. Ağırlığı 3.500 kilogramı kadar çıkan kapılarda rahatlıkla bu kapı motoru çeşidini kullanabilirsiniz.

Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru teknik özellikleri

Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru saniyede 17 santimetre hareket ettirme kapasitesine sahiptir. Farklı uzunlukta olan kapılar için farklı açma kapatma özellikleri bulunur. Örneğin 10 metre uzunluğa sahip olan yana kayar bir kapıda 1 saatte 10 açma kapanma gerçekleştirebilir. 15 veya 20 metre uzunluğunda yana kayar kapılar için bu ara 7 kez olabilmektedir. 25 ve 30 metre uzunluğa sahip kapılar için ise saatte 5 kez açılıp kapanma kapasitesi bulunmaktadır. Kapınızın uzunluğuna göre bu oranları siz belirleyebilirsiniz. Bu motor modeli A 500 kontrol ünitesi ile birlikte kullanılabilir. Bu motor toplam 60 kilogram ağırlığa sahiptir. Yüksek sıcaklık ve soğukluk dereceleri altında bile kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz. +50 derece sıcaklık ve -20 soğuk havada çalışma kalitesinden hiçbir şey kaybetmez. 380 volt olan AC akım ile çalışır.

Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kapılarınızı otomatik hale getirmek için alacağınız motorların servis imkanı olması çok önemlidir. Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru Nice Türkiye tarafından üretilmektedir. Bu markanın motorları için sağlamış olduğu takım, onarım ve bakım işlemleri veren servisleri vardır. Servisler haftanın her günü ve günün her saati müşterilerinin hizmet alabilmeleri için hazır beklemektedirler. Çağrı merkezini arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Motorlarınızı alırken kapılarınızın özelliklerini dikkate almayı unutmamalısınız. Kapılarınızın özelliklerini dikkate alarak satın aldığınız motorlar daha uzun ömürlü kullanım sağlar.

nice tub 3500 - nice türkiye - nice otomasyon - nice yetkili servis- nice motor
Nice Tup 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir