nice run 2500 motor - nice yana kayar kapı motoru - nice türkiye - nice servis

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru yana kayar kapılarınız için ihtiyaçlarınızın sınırları dahilinde üretilmiştir. Güç ve performans bakımından rakip tanımayan bu motor modeli diğer motorların üzerindeki performansı ile ün kazanır. Yüksek performansının yanı sıra dayanıklılık ve sağlamlığı ile de sık kullanılan kapı motorları arasındaki yerini alır. Bütün yana kayar kapı modelleri için tüm şartlar altında kullanılabilir. Bu motorun ağır kapılar için biçilmiş kaftan olarak tanımı yapılır. Motorlar sayesinde kapılarınızdan geçiş esnasında kullanacağınız zamandan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz.

Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru teknik özellikleri

Bu motor modeli 24 volt DC akıl kullanarak çalışmaktadır. Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru ağırlığı 2500 kilograma kadar olan yana kayar kapılar için de uygun olmaktadır. Bu motor zor şartlar altında üstün performans sağlaması için ve kapılarınızın zor iklim koşullarında sorunsuz çalışma yapabilmesi için üretilmiştir. – 20 derece soğuk ve +50 derece sıcaklıkta bile sorunsuz olarak çalışabilir. Bu motor modeli 6 adet farklı hız seçeneği bulunan bir modeldir. Motor 2500 kilogram olan ağırlıkları saniyede 17 santimetre mesafeye kadar hareket ettirecek kuvvetli bir güce sahiptir. Motorun özellikleri içinde uzaktan kumanda vericisi, emniyet fotoseli, ayaklı emniyet fotoseli, dijital ve anahtarlı şartel ayrıca O-view bulunur. Yavaş başlama, yavaş bitiş özellikleri de motora ayrıca özellik zenginliği katmıştır.

Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru diğer özellikleri

Nice Run 2500 yana kayar kapı motoru içerisinde bulunan bluebus emniyet fotoselli ile çalışmaktadır. Bunun haricinde başka hiçbir fotosel ile çalışma göstermez. Bu motor bir saat içerisinde kapının yaklaşık olarak 44 kez açılıp kapanmasını sağlar. Bu özellikteki motor için opsiyonel şekilde Ps 124 batarya sistemi kullanımı yapılabilir. Bu marka ve bu özellikte motorları kapıları için alacak olan kişiler markanın onarım, kurulum ve tamir hizmetlerinden haftanın her günü ve günün her saati teknik destek alabilirler. Ürünleriniz ile alakalı bir sorun yaşadığımızda Nice Türkiye firması size destek için bekler nice Türkiye servisini rehberinize kolay bir şekilde eklemek istiyorsanız qr kodunu akıllı cep telefonlarınıza taratabilirsiniz.

nice run 2500 motor - nice yana kayar kapı motoru - nice türkiye - nice servis
Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir