nice run 1800 motor - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru - nice motor fiyatları

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 1800 yana kayar kapı motorunun 1800 kilogramlık kapı taşıma kapasitesi vardır. İhtiyaç doğrultusunda ve ihtiyaca alternatif olarak satışa sunulmuştur. Nice Run 1800 yana kayar kapı motoru modeli şık ve estetik tasarıma sahiptir. Her bütçeye uygun olan fiyatı ile dikkat çeker. Çok fazla geçiş yapılan kapılarda, yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu modeldeki yana kayar kapı motoru ortalama 1850 liraya satılır. Bu model aksesuarsız tek motor olma özelliğine sahip olan bir modeldir. Motora aksesuar entegre edilebilir. Tercihlerinize göre aksesuarlar takarak performansı maksimum düzeye çıkarmak mümkündür. Bu model kendi fotoseli dışındaki hiçbir fotoselle çalışmaz. Engel tanıma özelliği konforlu kullanım sağlar. Bluebus emniyet sistemi bulunur.

Nice Run 1800 yana kayar kapı motoru teknik özellikleri

Bu motor saatte 42 kez çalışabilme sürekliliğine sahiptir. Nice Run 1800 yana kayar kapı motoru sahip olduğu mekanizma sayesinde saniyede 17 santimetrelik açılma ve kapanma sağlayabilir. Kullanılacağı kapının ağırlığı ve kapının uzunluğuna göre 60 dakikada yapabileceği turların sayısı değişkenlik gösterebilir. Bu modelin kullanılacağı kapının ağırlığı ve uzunluğu azsa yüzde yüze dayanan bir yüksek çalışma performansı gösterebilir. Olumsuz soğuk hava koşullarına rağmen performansından ödün vermez. – 20 derece soğukta hatta 50 derece sıcaklıkta bile yüksek performans gösterir. Uzun ömürlü bir motor olduğu için uzun yıllar boyunca ilk günkü haliyle kullanılabilir. Uzun yıllar motor mekanizması sorunsuz olarak çalışır. Bu model ıp44 koruma sınıfına aittir. Motorun ağırlığı 24,5 kilogramdır.

Motorun diğer özellikleri

Nice Run 1800 yana kayar kapı motoru kolay kurulum yapılabilir. Ekstra aksesuarlar takıldığında bütünleşmiş yapısı sayesinde aksesuarlar ile birlikte senkronize şekilde çalışabilir. Maksimum performansı ile birlikte yana kayar kapı otomasyon ürünleri için ideal bir seçimdir. Bu motor 220 volt AC akıma sahiptir. 230 VAC enerji girişi, 700 W oranında güç ile çalışabilen bu motor modeli sabit şekilde çalışma hızına sahiptir. Bu üründe kontrol ünitesi bulunur. 6 kademeli olan hız ayarı sayesinde istenilen şekilde kolayca kullanılabilir. Hassasiyet ayarı bulunması önemli bir özelliği olmaktadır. Kontrol ünitesi üzerinden ayarladığınız çalışma parametrelerini kendi kullanımınıza kendin konforunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bu yana kayar kapı motoru modelinin yavaş başla ve yavaş dur özelliği bulunur. Bu özellikleri sayesinde kontrollü şekilde geçişlerinizi yapabilirsiniz.

nice run 1800 motor - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru - nice motor fiyatları
Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir