nice türkiye - nice run 400 hs - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapı motoru

Nice Run 400 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 400 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run Türkiye ve İtalya’nın işbirliği ile ülkede satışa sunulmuş yana kayar bahçe kapısı motoru hızıyla şaşırtıyor. Bahçe kapısı motoru markası piyasaya sürüldüğünden bu yana tüketicileri tarafından talep görüyor. Nice Run 400 hs yana kayar kapı motoru 400 kilogram ağırlığında ve maksimum hızlı işlem hacmine sahip. Ev veya ofislerde konforlu, estetik bir yapıya kavuşmak İtalya’nın eşsiz tasarımı Nice Run ile mümkün oluyor. Bahçe kapı motoru Nice 400 hs birçok güvenlik testini başarı ile geçerek ne kadar iyi olduğunu kanıtlamıştır. Run 400HS hızlı bahçe kapısı motoru Bluebus güvenlik sistemi ile risksiz bir biçimde güvenle uzun seneler hizmet veriyor. Kumanda modellerinde mevcut olan Rolling Kod sistemi ile kopyalanma durumu asla gerçekleşmez ve kapılar habersiz biçimde asla açılamaz.

Nice Run 400 HS Yana Kayar Kapı Motoru İçeriği

Nice Run 400 HS yana kayar kapı motoru kendi içerisinde bulunan 24 voltluk motoru ile ana kartı engelleri tanımlama özelliğini kullanarak korur. Yüksek hızı 400 hs ile bahçe kapısını maksimum hızla açmaktadır. Modelin bluebus fotoseli kapının açılıp kapandığı noktalara takıldığında bağlantıları anakart üzerine yapar ve kapının tüm çevresindeki canlı ya da cansız olan bütün cisimleri algılayarak kapanmalarına izin vermez.

  • Nice Run 400 HS son derece hızlı açılır ve kapanır.
  • 400 kilograma kadar hızlı ve güveli çözümler sunar.
  • 4 metre kramiyer dişlisi mevcuttur.
  • Nice Run 400 Motor hacmine sahiptir.
  • Nice kontrol ünitesi mevcuttur ve uzaktan kumanda alıcısı ile işlem görür.

Nice Run 400 HS Yana Kayar Kapı Motoru Teknik Özellikleri Nelerdir?

Kapı ağırlığı maksimum 400 kilogram olan Nice Run 400 HS yana kayar kapı motorunun çalışma voltajı 220V’dır. Güç tüketimi en yüksek oranda 415 W olarak tasarlanmıştır ve 2A akım çekimi ile saniyede 0,67 lineer hıza ulaşır. IP44 koruma sınıfı ile -20 dereceden +50 dereceye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. 400x255x387 milimetre boyutundaki Nice Run 400 HS yana kayar kapı motoru, 24,5 kilogram ağırlığındadır.

nice türkiye - nice run 400 hs - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapı motoru
Nice Run 400 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir