nice run 1200 hs - nice türkiye - nice servis - nice yana kayar kapı motoru

Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru

Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru

İtalyan markası Nice Run serileri arasında en hızlı olma özelliği ile ön plana çıkan Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru hızlı ve güvenilir mekanizması ile maksimum faydayı sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Nice 1200 HS modeli de markanın diğer benzer yana kayar kapı motorları gibi olup farklı iki özelliğe sahiptir. Bu özellikler; hızı ve taşıma kapasitesi olarak belirtilebilir. Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motorunun belirtilen hızı saniyede 37 cm olarak belirtilir. Yanı sıra 1200 kilogramda taşıma kapasitesine sahiptir. Bu motor bahçe kapıları, otopark kapıları gibi mekanlar için kullanılmaktadır. Markanın Türkiye temsilciliği yetki verdiği bayilerinde motor servislerinin her türlü aşamadaki işlemleri yerine getirilmektedir. Satış servisi konusunda da 7 gün 24 saat süresince hizmet verildiği bilinmektedir.

Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru Neden Tercih Edilmelidir?

Ofis ya da evlerin bahçelerinde ya da otoparklarda kullanılabilecek özelliklere sahip olan Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru hız ve taşıma kapasitesi bakımından son derece üstün performansa sahiptir. Diğer modellerin aksine daha verimli çalışması istenen bir kapı için bu ürün gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Türkiye’de satışa sunulmuş olan ürün birçok testten geçerek tüketicilere ulaştığı için bakımlı, konforlu, sağlam bir kit şeklinde sunulur. Nice Run 1200 hs yana kayar kapı motoru engeli algılama ve anında tepki verme özelliği ile de kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru Özellikleri

Maksimum taşıma kapasitesine sahip olan Nice Run 1200 HS Yana kayar Kapı Motoru Bluebus üstün güvenlik sistemleri sayesinde engel tanıma özelliği ile ön plana çıkar. Rolling kod sistemi ve kumandaları ile harici kopyalamaların oluşmasına izin vermeden çalışır. Maksimum hız özelliği ile grubun diğer ürünlerinden ayrılır. 220 voltta çalışan motor maksimum 415 volt tüketir ve 2A akımını çeker. 0,37 lineer hıza sahiptir ve -20 derece ile +50 derece arasında çalışır. 1200 kilogram maksimum kapı ağırlığı ile 400x255x387 milimetre boyutlarındadır.

nice run 1200 hs - nice türkiye - nice servis - nice yana kayar kapı motoru
Nice Run 1200 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir