nice rox 600 motor - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapı motoru - nice kumanda

Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Roc 600 yana kayar kapı motoru ev ya da ofislerin orta yoğunluklarını destekleyecek biçimde hizmet sunar. 600 kilograma kadar olan kapılar için tasarlanmış olan motor Nice markasının son zamanlarda çıkardığı en iyi ürünler arasında yer alır. Bu ürün Nice 500 kapı motoruna alternatif olarak üretilmiştir ve dizaynı son derece şıktır. Tüm ev ve iş yerlerine uygunluğu ile bilinen motor sağlam malzemesi ile çok iyi bir seçenek olarak bilinmektedir. Ergonomik olan ürün yavaş biçimde başlar ve yavaşça durma özelliğine sahiptir. 18 cm hız ile ideal ve güvenli bir yapıya sahiptir. Kontrol ünitesi ve alıcısı ile 600 kilograma kadar hiç sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Emniyet fotoselleri sayesinde güvenilir bir yapısı vardır ve toplam parçaları ile birlikte satılır.

Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri ve İçeriği

Uzaktan kumandalı sistemle çalışan motor kontrol ünitesi ile başka alıcı kullanmadan rahatlıkla çalışmaktadır. 600 kilogram kapasiteli ürün 230 volt akımla çalışmaktadır. Kontrol ünitesi alıcısıyla birlikte üzerinde yer almaktadır. Yavaş başlayan ve yavaş duran özelliği sayesinde belli bir ayarda hareket etmektedir. Sabit hızlı olan ürün 400 watt motor gücü ve 16 cm açılma hızına sahiptir. Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru kitinde 1 adet Rox 600 motor, 1 takım emniyet fotoseli, 1 adet flaşör lamba, 2 adet uzaktan kumanda, 4 mt. ROX Kremiyer Dişli Çelik bulunmaktadır.

Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru Neden Tercih Edilmelidir?

Ev ya da benzeri yerlerde bulunan bahçelerin kapıları için tercih edilebilecek alternatifler arasında yer alan Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru kayar kapılar için tasarlanmıştır. Bahçe kapısı motoru hızı ve kapasitesi güvenli bir şekilde açılıp kapanması için tasarlanmıştır. Yavaş açılır ve kapanır otomatik mekanizması ile kendiliğinden kapanır ve emniyet fotoseli sırasında güvenliği sağlar. Tüm bu özellikleri kumandası ve üzerinde bulunan kontrol paneli yardımı ile gerçekleşir. Uzun yıllar hizmet vermesi için tasarlanmış olan motor özellikle bahçe kapılarının maksimum seviyede çalışması için geliştirilmiş alternatifler arasında yer alan en iyiler arasındadır.

nice rox 600 motor - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapı motoru - nice kumanda
Nice Rox 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir