nice rox 1000 - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapısı - nice otomasyon - nice türkiye

Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Kapı Otomasyon Sistemlerinde Öncelikli Tercih; Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Otomasyon sistemleri genel hatlarıyla insan gücü ile yapılan işlerin makineler ve motorlarla daha hızlı, güvenli bir şekilde yapılmasıdır, insan gücüyle hiçbir zaman yapılamayacak işlerin de yine makinelerle yapılabilmesidir. Her sektörde üretim yapan fabrikalardan günlük hayattaki basit işlerimize kadar hayatımızı kolaylaştıran makinalar otomasyon kapmasına girer. Üretim bandında başından sonuna bir otomobilin üretilmesi de, o otomobilin kapılarını kilitlememizi sağlayan anahtar da otomasyon kapsamına girebilir.

Yaşam alanlarımızdaki otomasyon

Evlerimizin, işyerlerimizin ve garajlarımızın girişlerinde işimizi kolaylaştıran çözümler de otomasyon sistemlerinin iş alanlarından biridir. Yazımıza konu olan marka ve modeli bu otomasyon ürünlerinden sadece biri; nice rox 1000 yana kayar kapı motoru. Nice otomasyon sistemleri İtalyan menşeili bir firma. İleri teknolojik otomasyon sistemleri için eski bir tarih olan 90lı yılların başlarında kurulan Nice, bahçe kapıları, garaj kapıları ve bariyerler için otomasyon sistemleri üreten köklü bir firma. Bu markayı diğer birçok markadan ayıran en temel özelliği, firmanın otomasyon kapı sistemlerinin tamamını üretebiliyor olması. Sadece bahçe kapıları yahut sadece fotoselli kapıların üretimini yapan birçok firma mevcut fakat nice bu sistemlerin tamamını ve montajlarını bünyesinde barındırıyor.

Orta ölçekli kapılarınız için ideal model; nice rox 1000 yana kayar kapı motoru

Aracınızdan inmeden bahçe kapısını açıp kapatmak tek bir tıklama ile mümkün. Vaktinizden tasarruf etmek için bir adım daha ötesi, tek bir tıkla açtığınız bahçe kapısından çıktığınızda gözünüz arkada kalmasın, kapı kendiliğinden kapanacaktır. Üstelik gelen misafiriniz için evinizden çıkmadan aracı bahçenize, garajınıza almak bir tık uzağınızda.

1000 kilograma kadar ağırlıktaki yana kayar kapılar için oldukça elverişli olan model, 18 cm/sn hızındadır ve 7 metrekarelik kapılarda uygulanır. Orta büyüklükteki işyeri ve garaj girişleriniz için kalıcı ve kullanışlı bir çözüm sunan nice rox 1000 yana kayar kapı motoru için diğer teknik özellikler şu şekildedir;

  • 230 Vac 50/60 Hz enerji girişi
  • 6A Çektiği akım
  • 350W güç
  • 800N kuvvet
  • 20Kez/Saat çalışma sürekliliği
  • 11KG ağırlık
  • 330x210x303MM motor ölçüleri
nice rox 1000 - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapısı - nice otomasyon - nice türkiye
Nice Rox 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir