nice türkiye - nice robus 500 hs motor - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapı motoru

Nice Robus 500 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 500 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 500 hs yana kayar kapı motoru 500 kilogram kapasitesi ile ultra hızı birleştiğinde kesin çözüm sunuyor. İtalya’nın eşsiz markaları arasında yer alan Nice Robus ürünleri maksimum standartlarda hizmet veriyor. Evlerde ya da işyerlerinde estetik ve rahatlığı birleştiren altyapısı ile güvenli bir koruma sağlıyor. Nice laboratuvarlarında güvenlik testlerini en iyi şekilde geçen ve satışa sunulan Nice Robus 500 hs, Bluebus sistemi ile güvenlik açıklarına mahal vermeden çok uzun seneler hizmet sunuyor. Nice kumanda modellerinde bulunan Rolling kod sistemi ile kopyalama işlemine gerek kalmadan kapıların güvenli biçimde korunması mümkün oluyor.

Nice Robus 500 HS Yana Kayar Kapı Motoru Avantajları Nelerdir?

Nice Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan ağırlığı 500 kilograma kadar ulaşabilen kayar kapılardır. Son derece hızlı motoru ile yoğun kullanıma uygun biçimde tasarlanmıştır ve yüksek kapasitelidir. Nice Robus 500 serisi emniyet fotoseli ile maksimum güvenlik sağlar. Saniyede ortalama 50 cm kadar açılarak son derece hızlı işlerliğe sahiptir. Nice Robus 500 hs yana kayar kapı motoru orijinal uzaktan kumandaları ile sıkışma ve algılama özelliğine sahiptir. Bu ürünü kit halinde almak son derece avantajlı olacaktır. Motorun sıfır kurulumu daha profesyonel bir yaklaşım olmaktadır. Çalışması ile paralel olan Nice Robus 500 hs ürününü tek tek almaktansa tek bir parça şeklinde alarak ekiplerce kurmak daha başarılı sonuçlara götürür.

Nice Robus 500 HS Yana Kayar Kapı Motoru Kit İçeriği ve Özellikleri

Türkiye’de bahçe kapı motorları arasında popüler ve en sık tercih edilenler arasında yer alan Nice Robus 500 hs yana kayar kapı motoru kiti içerisinde kontrol panosu, 4 metre kramiyer dişlisi, bluebus emniyet fotoseli, 2 ayrı uzaktan kumanda, flaşör lambası ve montaj seti barındırır. Nice Robus 500 HS yana kayar kapı motoru kapı ağırlığı maksimum 500 kilogramdır. 220 voltaj ile çalışır ve maksimum 415 volt güç tüketir. 2,2A akım çekimi ile 1,44 lineer hıza ulaşır. 360 NM Tork ve IP 44 koruma sınıfına bağlıdır. Ürün -20 derece ile +50 derece arasındaki sıcaklıkta çalışır ve ortalama +20 dereceye ulaşır.

nice türkiye - nice robus 500 hs motor - nice yana kayar kapı motoru - nice bahçe kapı motoru
Nice Robus 500 HS Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir