nice robus motor - nice otomatik kapı - nice türkiye - nice yetkili servis

Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Bariyer sistemleri hayatımızın her alanında kullanılan otomasyon cihazlarındandır. Kaliteli bir bariyer sitemi satın alabilmek için çeşitli firmalar bu konuda hizmet vermektedir. Nice firması bu sitemlerin enleri arasında yer almaktadır. İtalya’da 1993 yılında kurulan nice firması bariyerlerin uzun süre dayanıklı kalabilmeleri için birinci kalite ürün imal ederek bu alanda en üst sıralarda yer almaktadır. Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru özellikleri şunlardır.

 • Kit içeriği
 1. Nice teknik motor
 2. Nice iki adet kumanda
 3. Nice kumanda alıcısı
 4. Nice kontrol panosu
 5. Nice flaşör özellikte lamba
 6. Nice emniyet fotosel
 7. Dört metre kremayer dişli mekanizması
 8. Nice mekanik montaj seti.
 • Özellikleri
 1. 400 kilogram yük taşıyabilme kapasitesi
 2. Yoğun bir şekilde kullanıma uygun olma özelliği
 3. Çalışma voltaj özelliği, (VAC 50/60  Hz)  220 Volt
 4. Maximum enerji sarfiyatı 414 W.
 5. Yüklendiği akım 2.2 A
 6. Çalışabilme sıcaklık oranı (-20)C—(+50) C derece
 7. Çalışabilme aralığı 20 saat

Nice Robus kayar kapı üretici firma

Eroğlu otomasyon bariyer kapı sistemleri üretici firması Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru imalatı ile ve ayrıca ürün yelpazesini genişleterek istenilen özelliklerde bariyer kapı sistemleri imalatı yapmaktadır Sektörün öncü firmalarından olan Eroğlu otomasyon özellikle bu üründe Türkiye ve İtalya’nın ortak protokolü ile Türkiye’de satışı yapılmaktadır. Nice 400 yana kayar kapı konfor, hız ve güvenlik gibi teknik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Nice Robus otomatik kapılarının kontrol üniteleri bütün geçiş mekanizmalarına uyumlu olması sebebi ile başka herhangi bir ek ücret ödemeden veya başka bir üretici firmaya ihtiyaç hissetmeden seçeceğiniz herhangi bir sistem ile otomatik kayara kapılarınızı kontrol etme imkanına sahipsiniz. Nice otomatik kayar kapı sistemleri içerisinde motor, ana kart, uyarı lambası, emniyet fotoseli, bütün ürünlerde 250 adet entegre kumanda alıcı özellikli kartı ve 2 adet uzaktan kumanda mevcuttur.

Nice Robus 400 yana kayar kapı teknik özellikleri nelerdir?

Nice otomatik kapıları diğer modellere nazaran daha hızlı çalışma özelliğine sahip bir yana kayar kapı motordur. Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru yavaş başlayıp yavaş duran özelliği ile içerisinde bulunan aktarama dişlilerini ve mekanik aksamlarını koruma altına alır. Bünyesinde bulunan 24 V motor ana kartı nesne algılama teknik özelliği ile sıkışmalara karşı emniyetli bir sisteme sahiptir. Saniyede 66 cm açılma özelliği ile gayet hızlıdır. Kapanma noktasında canlı veya cansız cisimlere dokunduğu anda durup geri açılmayı sağlayarak emniyetli bir özelliğe sahiptir. Bu kadar özellikli bir cihazın emsallerine nazaran fiyatları düşünüldüğü gibi çok pahalı değil aksine piyasa fiyatlarının altındadır.

nice robus motor - nice otomatik kapı - nice türkiye - nice yetkili servis
Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir