nice otomasyon - nice türkiye - nice yetkili servis -nice motor - nice seksiyonel kapı motoru

Nice Hdf Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru

Nice Hdf Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru

Hızlı PVC Kapılar için modern tekniklerle ortaya konan ve gelişmiş bir niteliğe sahip olan Nice Hdf Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru içerisinde çok sayıda aparat yer almaktadır. En yaygın kullanılan eklentiler arasında entegreinvertörü, fren mekanizması, limit switch yapısı ve krank mekanizması gibi sistemler kullanılmakta olup ürünün montaj işlemi son derece kolay ve seri bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kompakt ve verimli yapısıyla ön plana çıkan Hdf Hdfi Seksiyonel modeli 180 NmTork ve 90 rpm hız değerleriyle en uygun şekilde çalışmaktadır. Modelin güvenliği optik sensör ve pnömatik bağlantı sistemi gibi donanımlarla sağlanmakta olup ürünün üretim sürecinde Avrupa standartları ve teknikleri baz alınmıştır.

Nice Hdf Seksiyonel Kapı Motoru Modelleri

PVC kapı motoru sektöründe farklı ürün seçenekleri ve değişen nitelikler ile ürünlerine üstün donanımlar ekleyen ve müşterilerin beğenisine sunan firma rekabet amacıyla hedeflerini büyütmeye devam etmektedir. Nice Hdf Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru çeşitlerinden HDF 45 90 ME, krank ve mekanik limit switchli bir yapıya sahip olup modelin tork değeri 45 Nm ve hızı ise 90 rpm değerlerine sahiptir. Şaft çapı değerinin 30 mm olduğu ürünün güç değeri ise 0.55 kilowattır. Bir başka model HDF 95 90 ME ise benzer bir yapıya sahip olup tork ve hız gibi parametrelin değerleri farklılık göstermektedir.  Şaft çapının 40 mm düzeyine ulaştığı üründe güç değeri de 1.5 kilowatt seviyesinde olmaktadır.

Nice Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru Modelleri

Nice Hdf Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru Hdfi modellerinden HDFİ 45 90 EL,  230 Volt AC trifaze akım ile çalışmakta ve 45 Nmtorka ve 90 rpm hıza sahip olmaktadır. Şaft çapı değerininin 300 mm olduğu üründe güç ise 0.9 kilowatt şeklindedir. Kranklı, elektronik limit switchli yapısıyla Hdf modeller ile benzerlik gösteren Hdfi serisinin farkını oluşturan eklenti ise entegre invertördür. Aynı serinin 95 90 EL modelinde tork değeri 90 Nm olmakta iken hız değerleri tüm modeller için aynı düzeyde kalmaktadır. 40 mm şaft çapına sahip olan modelde güç ise 1.5 kilowatt düzeyine ulaşmaktadır. 180 90 EL modelinde tork 180 Nm değerine ulaşmakta, güç ise 2.2 kilowatt şeklinde olmaktadır.

nice otomasyon - nice türkiye - nice yetkili servis -nice motor - nice seksiyonel kapı motoru
Nice Hdf Hdfi Seksiyonel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir