nice türkiye - nice hyppo 7100 motor - nice servis - nice dairesel kapı motoru

Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru

Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru

Nice Türkiye firmasının dairesel kapı sektöründe üretimini gerçekleştirdiği Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru kullanım sıklığının orta derece olduğu durumlarda en uygun verimi sağlamaktadır. 150 cm kanat uzunluğunda 1500 kg, 100 cm kanat uzunluğunda 2000 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan model 220 Vac akımla çalışma prensibine sahiptir ve maksimum uzunluğu 150 cm olan kanatların kullanıldığı düzenekler için uygundur. 1.7 rpm hıza sahip olan ürünün enerji girişi 230 Vac olup 250 Watt güce sahiptir ve en düşük -20 derece, en fazla 50 derece olan ortam sıcaklıklarında istenen çözümleri sunmaktadır. 1.2 Amper çeken ürünün torku 400 Nm olup çalışma sisteminin devamlılığı %30 düzeyindedir.

Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru Teknik Detaylar

Ürünün sahip olduğu yeteneklere bakıldığında kontrol ünitesi vasıtasıyla kanatlar üzerinde bekleme sürelerini değiştirebilme, açma ve kapama fonksiyonlarını yerine getirebilme, fotosel ile flaşör gibi eklentileri yapılandırılabilme imkanı bulunmaktadır. Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru diğer donanımları arasında gücün ayarlanabilmesi ve elektrikli olarak kilitleme gibi işlemler bulunmaktadır. 13 kilogram ağırlığa sahip olan model konut, site ve endüstriyel ortamlar gibi yaşam yerlerinde bulunan garajlardaki araçları olumsuz hava şartları ve dış etkenlerden koruyacak kaliteye ve dayanıma sahiptir. Müşteri talep ve beklentilerine bağlı olarak ürüne harici alıcı, kumanda ve anahtarlı şalter gibi aksesuarlar da eklenebilmektedir.

Nice Ürünleri

Nice firması sektörde yaptığı yatırımlar ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda ürün yelpazesini genişletme amacıyla planlama yapmakta olup Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru ürünü haricinde hızlı seri motor, dairesel kapı motoru, kit ürünleri, yedek parça ürünleri ve fotoselli kapı gibi ürünleri üstün teknoloji ürünü olarak müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Seksiyonel garaj kapısı alanlarının değişikliğine bağlı olarak SPIDO, SPIDER, SOON gibi motor seçeneklerini geliştirerek satışa sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca tamir, bakım ve parça değişimi hizmeti veren servis ekibinde yer alan uzman personel sayesinde yaşanan sıkıntılar kısa süre içerisinde çözüme kavuşmaktadır.

nice türkiye - nice hyppo 7100 motor - nice servis - nice dairesel kapı motoru
Nice Hyppo 7100 Akordiyon Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir