nice hyooo motor - nice türkiye - nice otomasyon - nice yetkili servis - nice motor fiyatları

Nice Hyppo 7005 Dairesel Kapı Motoru

Nice Hyppo 7005 Dairesel Kapı Motoru

Nice Türkiye dairesel kapı motorları içerisinde bulunan nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta olan kapılar için kullanılmalıdır. Bu motor modeli 220 vac akım ile çalışır. Model 1,7 rpm oranında hıza sahiptir. Tek kapı kanat genişliği en fazla 300 santimetre olabilecek kapılar için kullanımı uygundur. 7005 dairesel kapı motoru 300 santimetre kanat da 400 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 200 santimetre kanatta ise 800 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.  Dairesel kapı motorları içerisindeki bu modelin A60/A kontrol ünitesi bulunur. Kanatlarına bekleme süresi ayarlama özelliği, kanatlarını açma kapama yapma özelliği bulunur. Bu modelde fotosel, güç ayarı yapabilme, flaşör bağlayabilme ve elektrikli kilit bağlayabilme özellikleri bulunur.

Nice Hyppo 7005 dairesel kapı motoru teknik özellikleri

Nice Hyppo 7005 dairesel kapı motoru enerji girişi 230 vac’tır. Bu model 1,2 A akım çekmektedir. 250 W oranında gücü vardır. 1.7 rpm oranına sahiptir. Kuvvet gücü 400 nm’dir. Bu modelin çalışma sürekliliği ise %30 dur. Ip 43’tür. Model çok düşük soğuklarda ve çok yüksek sıcaklıklarda üstün çalışma kapasitesine sahiptir. -20 ve +50 Aralığında üstün performans gösterebilir, iklim koşullarına uygundur. Model 350 / 165 ve 242 h boyutlarında üretilmiştir. Bu modeli ortalama ağırlığı 13 kilogramdır.

Nice Hyppo 7005 dairesel kapı motorunun diğer özellikleri

Uygun fiyatları ile dikkat çeken Nice Hyppo 7005 dairesel kapı motoru 1400 lira ortalama fiyatı ile her keseye uygundur. Motor sayesinde kapının kanatlarının bekleme süreleri ayarlanabilir. Kanat uzunluğu 3 metreden 5 metreye kadar uzunlukta olan dairesel kapılara uygulanır. Bu modeli tercih edecek olan kişiler Nice Türkiye desteği göreceklerdir. Onarım, bakım, müşteri hizmetleri, yedek parça ve yaygın yetkili servisleri ile 7 / 24 hizmet alma olanağı bulacaksınız. Kademeli şekilde olan ayarlanabilir hız ayarı özelliği kullanım kolaylığı elde etmenizi sağlar. Hassasiyet ayarı, emniyet fotoseli ile kolay kullanım elde etmenizi sağlar. Konforu yakalamak amacıyla dairesel kapılarına motor taktırmak isteyenler bu modeli tercih edebilirler. Geçişler sırasında emniyeti sağlayarak kolay kullanım kazanmanıza yardımcı olur.

nice hyooo motor - nice türkiye - nice otomasyon - nice yetkili servis - nice motor fiyatları
NİCE HYPPO 7005 DAİRESEL KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir