nice otomasyon - nice smilo kumanda - nice otomatik kapı - nice kumanda fiyatı - nice bariyer

Nice Smilo 4r Kumanda

Nice Smilo 4r Kumanda

Görünümü ve fiyat seçenekleri ile tercih edilen ergonomik 4 kanallı Nice Smilo 4r Kumanda Türkiye de en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü pil seçeneği olan kumanda sağlam kasası ile alternatifleri arasında ön plana çıkmaktadır. Harici ve dahili alıcıları ile çalışabilen ürün farklı markaların motor ve bariyerlerine de hitap etmektedir. Nice Smilo 4R kumanda kalite standartları ve  Otomasyon güvencesi kapsamında kapılar ve bariyerler için öncelikli seçenekler arasında birinci sırada yer almaktadır. Güvenlik açısından üstün özelliklerle donatılmış kumanda Rolling kod sistemi ile programlanmıştır. Çoğaltılamaz özellikli ürün estetik ve harika tasarımı ile tüketiciler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.

Nice Smilo 4r Kumanda Özellikleri Nelerdir?

Nice Smilo 4r Kumanda Smilo SM4 modeli, 433.92 MG frekansı, 4 kanalı ve etkili programlama seçenekleri ile etkili performans sağlamaktadır. 12 V pil tipi ve 48 x 14 x 48 mmboyutu ile bariyer ve otomatik kapılarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Ürün paket içerisinde 1 adet iki tuşlu kumanda bulunmaktadır. Farklı alıcılar tanıtılması mümkün olan cihaz dijital kodlama sistemi ile kolaylıkla tutulabilmektedir. Kapı ve bariyer otomasyonlarında tercih edilen ürün kullanımı sırasında kumanda alıcı düğmesi ile ledin sönmesinden sonra çalışmaya başlamaktadır.

Nice Smilo 4r Kumanda Tanımlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Mod1 ve Mod2 seçenekleri ile farklı 2 biçimde tanımlanmaktadır. Mod1 kumanda butonunu kullanarak çalıştırma işlemi yapılırken;

  • Alıcı üzerindeki butona basılıp çekilir.
  • Kumandada bulunan tanıtılması istenen butona 5 saniye basılır.
  • Led ışığının sönmesi beklenir.
  • Son aşamada da kumanda tanıtılmış olur.

Mod2kumanda tanımlama işlemi yapılırken;

  • Alıcı üzerindeki butona basılıp çekilir.
  • Alıcının üzerindeki ışık yanınca elin çekilmesi sağlanır.
  • Kumandanın 1.butonuna 5 saniye kadar basılır.
  • Alıcı üzerindeki ışık 3 kez yanıp sönünce kumanda çalışır.

SMXI ve SMXIS alıcılarda çalışan Mod2 şeklinde tanıtım yapıldığında1. kanal 1. buton, 2. kanal 2. buton çalıştırılmaktadır. Otomatik ve programlanabilir yapılı ürün farklı otomasyonları ve güncel kodlama sistemi ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

nice otomasyon - nice smilo kumanda - nice otomatik kapı - nice kumanda fiyatı - nice bariyer
Nice Smilo 4r Kumanda

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir