nice otomasyon - nice kumanda fiyatı - nice smilo kumanda - nice otomatik kapı

Nice Smilo 2R Kumanda

Nice Smilo 2R Kumanda

Bariyer ve otomatik kapılarda kullanılabilen Nice Smilo 2r Kumanda harici ya da dahili kumanda alıcıları arasında tercih edilenler arasında yer almaktadır. Nice FLO2R-S kumanda rolling kod ile tasarlandığı için kopyalanması mümkün değildir. Nice Smilo 2R Kumanda kalite standartları ve Otomasyon güvencesi ile kapılar ve bariyerler için farklı bir alternatif olarak gösterilmektedir. Ekonomik fiyat seçenekleri ve sağlam kasası ile birçok kişi tarafından tercih edilen kumanda güvenlik bakımından da son derece üstün özelliklerle donatılmıştır. Kopyalanması imkansız olan ürün Rolling kod sistemi ile programlanmış ve güvenliği maksimum seviyede sağlamaktadır. Çoğaltılamaz yapıdaki ürün üstün özelliklerle donatılmıştır, estetik görünümü sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Nice Smilo 2r Kumanda Özellikleri Nelerdir?

İtalya’nın en ünlü markaları arasında yer alan Nice Smilo 2r Kumanda Flo2r-S modeli, 433.92 MG frekansı, 2 kanalı ve etkili programlama seçenekleri ile üstün performans göstermektedir. 12 V pil tipi ve 72 x 15 x 40 mm boyutu ile bariyer ve otomatik kapılarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Ürün paketinin içerisinde 1 adet iki tuşlu kumanda bulunmaktadır. Farklı alıcılar tanıtılması mümkün olan cihaz  dijital kodlama sistemi ile kolaylıkla tutulabilmektedir. Kapı ve bariyer otomasyonlarında kolaylıkla kullanılan ürün kullanımı sırasında kumanda alıcı düğmesi ile ledin sönmesinden sonra çalışmaya başlamaktadır.

Nice Smilo 2r Kumanda Tanımlama İşlemi

Nice Smilo 2r Kumanda kalite standardı ve otomasyon güvencesi ile kapı ve bariyerlerde maksimum güvenliği sağlamaktadır. Fiyatının ekonomik oluşu ve sağlam yapılı kumanda güvenlik açısından kopyalanamaz ve değiştirilemez özelliklere sahiptir. Uzun ömürlü pil düzeneği ile masrafsız ve kullanışlıdır. Nice Smilo 2r Kumanda kullanışına bakılacak olursa:

  • Alıcı üzerindeki butona basılıp çekilir
  • Kumandada bulunan tanıtılması istenen butona 10 saniye basılır.
  • Alıcı ledinin sönmesi beklenir.
  • Son aşamada kumanda tanıtılmış olur.

Tüm bu aşamalar akabinde kumanda güvenli biçimde kapıları korumak için aktif hale gelecektir. Otomatik ve programlanabilir yapısı ile farklı otomasyonlar için tercih edilebilmektedir. Kodlama sistemi güncel ve garantili olarak tüketicilere sunulmaktadır.

nice otomasyon - nice kumanda fiyatı - nice smilo kumanda - nice otomatik kapı
Nice Smilo 2R Kumanda

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir