nice türkiye - nice otomatik kapı - nice otomasyon -nice oxi kuamnda alıcısı

Nice Oxi Soketli Alıcı

Nice Oxi Soketli Alıcı

Dünyanın en önemli otomatik kapı ve bariyer sistemi üreticileri arasında yer alan Nice bir İtalyan firması olup ülkemizde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. 1999 yılında ilk defa Türkiye de faaliyet göstermeye başlayan firma, o tarihten sonra müşteri potansiyelini hızla arttırmıştır. Kapı motoru ve bariyer sistemleri üretimi yaparken bunlara ait aksesuar ve yedek parça üretimlerini de gerçekleştiren firma bu sayede kullanıcıların daha kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır. Otomatik kapı sistemleri gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu ciddi kolaylıklar arasında yer almakta ve bu ürün sayesinde insanlar el değmeden bahçe ve garaj gibi alanlara girebilmektedir. Nice Oxi soketli alıcı da bu işlemin önemli bir noktasında rol almakta ve yine firma tarafından üretilmektedir.

Nice Oxi Soketli Alıcı ve Sağladığı Faydalar

Nice Oxi soketli alıcı ürünü insanlara ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamakta olup birçok üründe kullanılmaktadır. Otomatik kapı ve bariyer sistemlerinin en önemli aksesuarlarından birisi olan kumandaların kullanılabilmesi için motor üzerine bir tane alıcı eklenmesi gerekmektedir. Burada bahsedilen ürün bu işlevi sorunsuz bir şekilde yerine getirmekte ve böylece insanlar kumandalar ile kapıları uzaktan rahat bir şekilde açıp kapatmaktadır. Böylece insanlar araçlarından inmeden kapıları kumanda aracılığıyla açmakta ve daha sonra mekana giriş ya da mekandan çıkış yaptıktan sonra kapılar otomatik olarak kapanmaktadır. Söz konusu işlemin en önemli kısmını soketli alıcı gerçekleştirmekte olup bundan dolayı da kapılar için çok önemli bir parçadır. Söz konusu ürün sadece kapılarda değil, bariyer sistemlerinde ve firma tarafından üretilen benzer ürünlerde de kullanılabilmektedir.

Nice Oxi Soketli Alıcı Özellikleri

Nice Oxi soketli alıcı en son nesil Nice uyumlu SM portlu kontrol üniteleri ile çalışabilmektedir. Yine her türlü kontrol ünitesi ile de uyumlu olarak çalışabilen bu alıcı sayesinde kumandalar çok daha etkin olarak kullanılmaktadır. Ürünün özellikleri arasında 1024 vericiye kadar belleğe kaydetme de bulunmaktadır. Bu ürün firma tarafından üretilen diğer ürünlerde olduğu gibi Nice Türkiye garantisi altında olup herhangi bir sorun durumunda yetkili servis kısa sürede müdahale ederek sorunu çözmektedir.

nice türkiye - nice otomatik kapı - nice otomasyon -nice oxi kuamnda alıcısı
Nice Oxi Soketli Alıcı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir