nice otomasyon - nice oxi kablolu alıcı - nice türkiye - nice otomatik kapı

Nice Oxi Harici Kablolu Alıcı

Nice Oxi Harici Kablolu Alıcı

Gelişen teknoloji her geçen gün insanların hayatlarına daha fazla etki etmekte ve buna bağlı olarak insanların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Bu kolaylıkları sağlayan ürünler arasında kapı ve bariyerlerde de kullanılan motorlar da bulunmaktadır. Bu motorlar sayesinde kapı, bariyer, kepenk ve panjur gibi ürünler otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir. Söz konusu ürünlerin kullanım alanlarının genişliği düşünüldüğünde insanların nasıl bir rahatlığa sahip olduğu daha net olarak görülmektedir. Bu sistemleri üreten firmalardan bir tanesi de Nice olup 1999 yılından beri ülkemizde faaliyet göstermektedir. Firma motorların dışında farklı ürünler de üretmekte olup Nice Oxi harici kablolu alıcı da bunların arasında yer almaktadır. Birçok üründe kullanılabilen bu alıcı kullanıcılara çok ciddi bir kolaylık sağlamakta ve buna bağlı olarak da insanlar daha rahat etmektedir.

Nice Oxi Harici Kablolu Alıcı ve Sağladığı Faydalar

Nice Oxi harici kablolu alıcı kısaca kapı ya da bariyerlerin kumanda ile kontrol edilmesini sağlamaktadır. Bu ürünlerin kumanda ile kontrol edilebiliyor olması çok ciddi bir rahatlığa neden olmaktadır. İnsanlar araçlarından inmeden ya da belli bir mesafedeki uzaklıktan sadece tek bir tuşa basmak suretiyle kapıları açmaktadır. Böylece buralara giriş çıkış yaparken araçlarından dahi inmeyen kişiler bu bakımdan çok rahat etmektedir. Kumanda ile kapıların kontrol edilebilmesi için alıcı olması mecburi olup bunların bir kısmı ürünlerde bulunurken bir kısmı ise harici olarak eklenebilmektedir. Kullanıcılar kendi tercihlerine bağlı olarak bu ürünleri motorlarına eklettirmekte ve böylece uzaktan bunlar kontrol edilebilmektedir.

Nice Oxi Harici Kablolu Alıcı ve Özellikleri

Nice Oxi harici kablolu alıcı sayesinde kumandalar çok daha etkin olarak kullanılabilmektedir. Bu alıcılar otomasyon, aydınlatma ve sulama kontrolü için kullanılabilmekte olup 1024 vericiye kadar belleğe kaydedebilmektedir. Konektörlü ve en son nesil SM portlu kontrol üniteleri ile uyumlu olarak çalışma kabiliyetine sahip olan bu alıcılar Nice Türkiye garantisi altında bulunmaktadır. Yani kurulum, bakım ve onarım gibi işlemler yetkili servis tarafından yapılmakta olup bu da sorunların çok kısa sürede çözülmesini sağlayarak ürünlerin tekrar kullanıma açılmasına neden olmaktadır.

nice otomasyon - nice oxi kablolu alıcı - nice türkiye - nice otomatik kapı
Nice Oxi Harici Kablolu Alıcı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir