nice otomasyon - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru - nice otomatik kapı - nice motor fiyatları

Nice Yana Kayar Kapı Motorları

Nice Yana Kayar Kapı Motorları

Nice yana kayar kapı motorları genellikle ray üzerinde kayan ve tek bir kanadın olduğu kapılarda kullanılır. Geniş bir girişi olmayan dar mekanlar için ray üzerinde kayan kapının kullanışı son derece rahatlık sağlamakta olup yana doğru kayabilmesi için belirli bir boşluk olması da gereklidir. Çocuklu aileler için özellikle de güvenilirlik ve kullanış açısından son derece rahatlık sağlar. Bu tarz otomatik kapıların kullanımı ile kapı açma kapama işleri çok daha kolaylaşacaktır. Ayrıca yüksek güvenilirlikte olan nice yana kayar kapılar can ve mal güvenliği açısından da herhangi bir kaza olmasına sebep olmaz.

Nice Kapı Motorları Sağladığı Kolaylıklar ve Güvenilirliği

Nice yana kayar kapı motorlarını kullanılmaya başlanması her türlü hava koşulundan kişilerin etkilenmemesini sağlar. Özellikle de bahçe kapısından içeri girmek için arabadan inip kapıyı açmaya ve tekrar kapatmaya gerek duymadan araç hızlı ve güvenli bir şekilde park edilebilir.  Ahşap, alüminyum, demir ve çeşitli malzemelerden yapılan birçok kapıya uyum sağlayan nice yana kayar kapı motorları doğru seçilmesi için firmadan gerekli destek sağlanabilir. Ayrıca nice türkiye kalitesi ile sahip olunan kapı motorlarında çıkan herhangi bir arıza da firma her zaman destek sağlamaktadır. Diğer bir önemli özellik ise elektrikler kesilse dahi sistemin çalışmaya devam etmesidir. Tüm bu özellikleri ile nice otomasyon firmasının tüm modelleri birbirinden kullanışlı olup uzun yıllar problem çıkartmadan konforlu bir hayat sağlamaktadır.

Nice Kapı Motorlarının Çeşitleri

Nice Türkiye firması güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamış bir firma olarak çeşitli ar-ge çalışmaları yapmakta ve güvenlik önlemlerini en üst seviye de tutmaktadır. Ayrıca yapmış olduğu ar-ge çalışmaları aynı zamanda motor çeşitliliğini de arttırmıştır. Örneğin Run 400 modeli ile kapılar daha hızlı bir şekilde açılıp kapatılabilmektedir. Ayrıca güvenlik açısından kendi fotoseli haricinde bir ürün ile çalışmamaktadır. Çarpmalara karşı engel olması sistemin uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca en önemli özellik olarak akıllı teknoloji ürünü olan Run 400 nice yana kayar kapı motorları arada herhangi bir cisim ya da canlı gördüğü anda ters yöne itiş yaparak kaza olmasını önler. Diğer modeller nice yana kayar bahçe kapısı modellerinden nice robus 400 – 600 – 1000, nice run 1500 – 1800 – 2500, nice robo 500 – 1000, nice thor 1500 ve nice tub 3500 olarak sayılabilir. Bu modellerden nice robus 600 emniyet sistemine sahip ve kendi fotoseli ile çalışmaktadır. Ayarlanabilir altı kademe hıza sahiptir. 600 kg taşıma kapasitesi gibi bir çok özelliği ile en çok tercih edilen modeldir. Nice tub 3500 ise motor ise otuz metreye kadar uzunlukta olan yana açılır kapılarda kullanılabilen bir modeldir. Ayrıca kapı ağırlıklarının 3500 kg ‘a kadar çıkması ile en güçlü kapılardandır.

nice otomasyon - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru - nice otomatik kapı - nice motor fiyatları
Nice Yana Kayar Kapı Motorları

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir