nice türkiye - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice bahçe kapısı motoru - nice garaj kapısı motoru

Nice O-Vıew Programlama Cihazı

Nice O-Vıew Programlama Cihazı Hakkında

İtalya’da üretilen Nice marka patentli bahçe kapısı motorları Türkiye’de alanın uygunluğuna göre değişik modelleri ile tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Ev veya işyerlerinde bahçe ya da garaj kapıları için kullanılan farklı serilere ait motorların son derce kaliteli olduğu ve birçok kişi tarafından tercih edildiği bilinmektedir. Hız ve kapasitesi maksimum seviyede olan ürünler optimum bir hızla açılır ve kapanır hareketler gerçekleştirerek kendiliğinden kapanmaktadır. Emniyet fotoseli sırasında da güvenliği sağlayan kontrol paneli sayesinde işlem sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Nice O-Vıew Programlama Cihazı bahçe kapılarının çalışmasını sağlayan motorların programlanması ve bütün ayarlarının rahatlıkla yapılmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Cihaza yapılması gereken programlamaların akabinde motora gerekli komutlar verilmiş olur.

Nice O-Vıew Programlama Cihazı Özellikleri Nelerdir?

PDA, Smartphone veya PC ile yerinde veya uzaktan bağlanabilen, GPRS üzerinden BUS T4 bağlantısı bulunan Nice O-View Programlama Cihazı kontrol, programlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ürün:

  • Gelişmiş yönetimi ve uyumlu olan ürün kontrol ünitesine BUS t+ kablosu ile bağlanmaktadır. O-View’i BUS T4 aracılığıyla bir kontrol ünitesine veya kontrol ünitesi grubuna sabit olarak bağlanarak, yerel veya uzaktan merkezli bir sistemin oluşması sağlanmaktadır.
  • Menülerin basit programlama modu her ürünü için geçerlidir ve spesifik talimatlara bakılmasına gerek olmamaktadır.
  • Nice O-Vıew Programlama Cihazı bağlandığında tüm cihazları otomatik olarak tanır ve sadece müdahale edeceği cihazın parametrelerini görüntüler.

Nice O-Vıew Programlama Cihazı Avantajları Nelerdir?

Ağ üzerindeki birkaç cihaz bulunuyor ise BUS T4 kablosu ilgili cihazı teşhis ederek hızla taramasını gerçekleştirmektedir.Kişiselleştirilmiş metin etiketleri bu işlemi gerçekleştirmektedir. Programlanabilir Nice O-Vıew Programlama Cihazı içerisinde bulunan saati sayesinde karmaşık sistemlerin açılıp kapanmasının otomatik bi şekilde yapılması mümkün olmaktadır. İstenilen parametrelerin girilmesi ile programlama gerçekleşmektedir.Kullanıcı ve asıl kişi için iki ayrı parola imkanı sunan ürün  duvara pratik biçim de monte edilebilmektedir. Taşınabilir ürün programlanabilir ve bakımı kolaylıkla yapılabilir durumdadır. Uzaktan merkezi kullanımın mümkün olduğu ürün motora direkt bağlanmakta ve basit programlaması ile açıklamalara gerek kalmadan işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

nice türkiye - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice bahçe kapısı motoru - nice garaj kapısı motoru
NİCE O – VİEW PROGRAMLAMA CİHAZI

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir