nice türkiye - nice otomatik kapı - nice fotosel - nice motor fiyatları

Nice EPM Fotosel

Nice EPM Fotosel

Nice Türkiye tarafından üretilen kapı motorları ve bariyer sistemleri gibi ürünlere farklı aksesuarlar eklenebilmekte ve eklenen bu aksesuarlar ürünlerin daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Eklenen aksesuarlardan bir tanesi de fotosel olup firma tarafından farklı özellikteki fotoseller üretilmekte ve bunlar kapı motorlarında aktif olarak kullanılmaktadır. Fotoseller günümüzde birçok alanda kullanılmakta ve kullanılan alanlarda insanların büyük rahatlık yaşamasını sağlamaktadır. Söz konusu durum otomatik kapı ve bariyer sistemleri için de geçerli olup insanlar kapılarında fotosel kullanmayı genellikle tercih etmektedir. Nice EPM fotosel de firma tarafından üretilen ürünler arasında yer almakta ve sağladığı kolaylığın dışında özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Söz konusu özellikler ürünün sağladığı faydaların daha etkin bir şekilde hissedilmesini sağlamaktadır.

Nice EPM Fotosel Özellikleri

Nice EPM fotosel yüksek teknoloji ürünü olup sabit ya da ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca senkronize özelliği de bulunan ürün bu sayede farklı şekillerde kullanılabilmektedir. EPM fotosellerinin kullanım alanları oldukça geniş olup insanlar bunları hem otomatik kapılarda hem de bariyer sistemlerinde rahatlıkla kullanabilmektedir. Üründe bir alıcı bir de verici bulunmakta olup bu iki nokta arasında yer alan engellerin tespiti için engel dedektörleri yer almaktadır. Oldukça basit bir mantıkla çalışan fotoseller kuru kontak ile çalışan cihazlara çıkış sinyali gönderebilme özelliğini de sahiptir. Söz konusu ürün Rox, Robo, Tuub, Thor Serisi Nice otomatik kapı motorlarında ve X-Bar, Wide, Wil bariyer sistemlerinde kullanılmaktadır.

Nice EPM Fotosel ve Sağladığı Faydalar

Nice EPM fotosel yeni bir model olmasına rağmen insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu ürün üzerinde yer alan sensörlerin hassas oluşu ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Ürünlere eklenebilecek aksesuarlar arasında yer alan bu fotosel fiyatı ise 223 TL olup insanlar kapılarına bu ücreti vererek fotosel taktırabilmektedir. Firma tarafından garanti verilen ürünün kurulumu yetkili servis tarafından yapılmaktadır. 2 yıl olan garanti süresi boyunca üründe meydana gelecek olan arızalar ücretsiz olarak giderilmekte ve insanlar böylece ürünlerini kullanmaya devam etmektedir. Uzun süreli kullanıma uygun olarak üretildiğinden arıza yapması ise çok düşük bir ihtimaldır.

nice türkiye - nice otomatik kapı - nice fotosel - nice motor fiyatları
Nice EPM Fotosel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir