nice türkiye - nice bluebus fotosel - nice otomatik kapı - nice yetkili servis

Nice EPM Bluebus Fotosel

Nice EPM Bluebus Fotosel

Değişen dünyada insanların yaşam kaliteleri özellikle teknoloji sayesinde artmaktadır. Hayatın hemen her alanında bu durum hissedilmektedir. Teknolojinin insanlara rahatlık sağladığı alanlardan bir tanesi de kapılar ve bariyerlerdir. Bu ürünlerde kullanılan motor ve diğer cihazlarla birlikte kapılar otomatik olarak açılıp kapanmaktadır. Böylelikle de insanlar el değmeden bahçe, garaj ve endüstriyel alan gibi yerlere girip çıkabilmektedir. Özellikle soğuk havalarda insanlar araçlarından dahi inmeden kapıları açabilmektedir. Söz konusu ürünlerin üretimlerini yapan firmalar arasında yer alan Nice Türkiye 1999 yılından beri ülkemizde faaliyet göstermektedir. Kapı motorlarının dışında farklı aksesuarlar da üretmekte olan firmanın ürünlerinden birisi de Nice EPM bluebus fotosel olup insanlara ciddi kolaylıklar sağlamakta ve bundan dolayı da çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Nice EPM Bluebus Fotosel Özellikleri

Nice EPM bluebus fotosel adından da anlaşılacağı gibi bluebus teknolojisi ile üretilmiş olup bundan dolayı da farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu fotosel hem senkronize olarak kullanılabilmekte hem de sabit ya da ayarlanabilir olarak kullanılabilmektedir. Çok basit bir mantıkla çalışan ürünün üzerinde bir alıcı ve bir de verici bulunmaktadır. Bunlar arasında kurulan optik bağlantı sırasında aradaki engeller detektörlerle tespit edilmekte ve buna göre işlemler yapılmaktadır. Söz konusu fotoselin özellikleri arasında sadece kendi güç kaynağı ağlarına bağlı olan cihazlara çıkış sinyali göndermesi ve alması da bulunmaktadır. Birçok cihazla uyumlu olarak çalışma özelliğine sahip olan fotosel Run Serisi, Robus Nice otomatik kapı sistemlerinde  sadece iki tel ile kontrol ünitelerine kadar tüm cihazlara bağlanabilmektedir.

Nice EPM Bluebus Fotosel ve Güvenlik

Farklı bir fotoselin bir üst modeli olarak üretilmiş olup içinde bulundurduğu özellikler dikkate alındığında insanların bütün ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Nice EPM bluebus fotosel kullanıldığı kapıların daha kullanışlı olmasının yanında daha güvenli olmasını da sağlamaktadır. Söz konusu ürünlerle birlikte kapılar çok daha güvenli olmaktadır. Bu ürün firmanın garantisi altında bulunmakta ve herhangi bir sorunda doğrudan yetkili servis tarafından müdahale edilmektedir. Böylelikle sorunlar daha kısa ve etkili olarak çözülüp ürünler kullanılmaya devam etmektedir.

nice türkiye - nice bluebus fotosel - nice otomatik kapı - nice yetkili servis
Nice EPM Bluebus Fotosel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir