nice türkiye - nice otomasyon - nice endüstriyel kapı motorları

Nice Endüstriyel Kapı Motorları

Nice Endüstriyel Kapı Motorları

Ev ve işyerlerinde konforu sağlama adına teknolojik gelişmeler ışığında ortaya konan ve son derece pratik çözümler sunan Nice Endüstriyel Kapı Motorları sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Her türlü yapı için uyumlu olma özelliğine sahip olan endüstriyel kapı motorları çevreye zarar vermeyecek niteliktedir ve görsel acıdan da renk katacak şekilde montajı planlanmaktadır. Güvenlik acısından da istenen çözümü elde etmeyi mümkün kılan ürünler ortamda mevcut olabilecek risklerin etkisini yok eder ve rahatça hareket etme fırsatı vermektedir. Arabanın, evde bulunan çocuk ve evcil hayvanların güven içerisinde olmasını sağlayan ve tehlikelerden koruyan ürünler, elektrik kesintisi durumlarında dahi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Nice Endüstriyel Kapı Motorları Ürünleri

Otomasyon sistemlerinde meydana gelen gelişmeler ile birlikte endüstriyel sistemlerde de yüksek teknolojiler mümkün kılınmıştır. Nice Endüstriyel Kapı Motorları içerisindeki SD modeli kullanılan alanlardan alınan verimin artırılmasını sağlamakta ve uzun süreli kullanımlar için gereken dayanımı sağlamaktadır. Monafaze ve trifaze akım ile çalışabilme özelliğine sahip olan SD modeli, bünyesinde barındırdığı switchler sayesinde de kolay bir şekilde kurulum avantajı sunmaktadır. Ürün motoruna ait kablolar üretim sürecinde soketlerin üzerine yerleştirildiğinden bağlantıların belli bir düzen içinde olması ve kablo karışıklığının önlenmesi mümkün olmaktadır. Elektrik kesintisi gibi istenmeyen durumlarda SD modeli, zincirli manuel mekanizmaya sahip olduğundan istenen şekilde erken müdahale edilebilmektedir.

Nice Run 400 ve Too 3000 Kapı Motorları

Nice markası Türkiye de endüstriyel ürünlerinde hızlı çalışma prensibiyle ön plana çıkan Run 400 model Nice Endüstriyel Kapı Motorları, fotosel ve flaşör ile çalışan bir yapıya sahip olup dayanaklı malzemelerden üretilmesi sebebiyle uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkün kılmaktadır. Parametre girme ve kurulum işlemlerinin son derece pratik ve kolay bir şekilde yapılabildiği Run 400 modeli, başlangıç ve durma aşamalarında yavaşça hareket edebildiğinden gerekli güvenlik şartlarını sağlamaktadır. Too 3000 modeli ise teleskopik tipe sahip bir ürün olup kontrol ünitesi ile kullanım özelliğine sahiptir. Elektromanyetik kilit sisteminin bağlanabilmesine imkan veren ürün, estetik yapısı sayesinde son derece modern görünüme sahiptir.

nice türkiye - nice otomasyon - nice endüstriyel kapı motorları
Nice Endüstriyel Kapı Motorları

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir