nice türkiye - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice el24 flaşör - nice motor

Nice EL24 Flaşör

Nice EL24 Flaşör Hakkında Genel Bilgiler

Gelişen teknoloji insanların yaşamlarının birçok alanını doğrudan ya da dolaylı olarak etkilemekte ve buna bağlı olarak da yaşam kalitesinin artmasına neden olmaktadır. Teknolojide yaşanan bu gelişmeler sürekli olarak devam etmekte ve insanlar bunlardan imkanlar ölçüsünde istifade etmektedir. Teknolojinin kolaylık sağladığı alanlardan bir tanesi otomatik kapı ve bariyer sistemleri olup bunlar sayesinde insanlar bahçe, garaj, endüstriyel alan gibi yerlere el değmeden girip çıkabilmektedir. Dolayısıyla bu ürünler insanlara çok ciddi kolaylık sağlamaktadır. Uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren firmalardan birisi olan Nice otomasyon hem bu ürünleri hem de bunların aksesuarlarını üretmektedir. Nice EL24 flaşör de firma tarafından üretilen ve otomatik kapı sistemlerinde kullanılan bir aksesuardır.

Nice EL24 Flaşör Özellikleri

Nice EL24 flaşör 24 V enerji ile çalışmaktadır. Çalışma şekli ise sürekli yanma olmayıp yanıp sönme şeklindedir. Ürünün kullanım amacının temelinde güvenlik gelmektedir. Özellikle akşam saatlerinde hava kararmakta ve buna bağlı olarak insanların görüş alanları daralmaktadır. Dolayısıyla da otomatik kapı ve bariyer sistemlerinin çalıştığı daha zor görülmektedir. Bu flaşör sayesinde kapıların aktif olarak çalıştığı insanlara bir anlamda haber verilmekte ve böylece de insanlar buna göre hareket etmektedir. Aksi durumda kapıların durumundan haberdar olmayan kişiler ciddi kazalara sebep olabilmekte ve söz konusu kazalardan araçlar ciddi şekilde hasar alabileceği gibi insanlarda yaralanabilmektedir. Bundan dolayı da flaşör kullanımının çok büyük bir etkisi olmakta ve insanları bu tür yaşanabilecek kazalardan korumaktadır.

Nice EL24 Flaşör Sağladığı Faydalar

Nice EL24 flaşör otoparklarda, garajlarda ve Nice ürünlerinin olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünün montajı da çok kolay olup insanlar bu sayede herhangi bir zorluk yaşamamaktadır. Flaşörün içerisinde yer alan ampulün kuvveti yeterli olup insanlar bu sayede uzak mesafelerden de otomatik kapı ya da bariyer sistemlerini görebilmektedir. Ayrıca firma tarafından üretilen diğer ürünlerde olduğu gibi flaşörlerde de Nice Türkiye garantisi bulunmakta ve bu sayede üründe yaşanabilecek bu sorun yetkili servis tarafından çok kısa bir sürede giderilmektedir.

nice türkiye - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice el24 flaşör - nice motor
Nice EL24 Flaşör

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir