nice türkiye - nice otomatik kapı - nice a60 kontrol kartı - nice yedek parça

Nice A60 Kontrol Ünitesi

Nice A60 Kontrol Ünitesi

Teknolojinin günümüzde gelmiş olduğu nokta insanların hayatlarını özellikle bazı alanlarda çok ciddi kolaylaştırmaktadır. Söz konusu alanlardan bir tanesi de kapılar olup buralarda kullanılan ürünler sayesinde insanlar kapılara el değmeden açıp kapatabilmektedir. Bu da yaşam kalitesinin artmasına neden olmaktadır. Otomatik kapı ve bariyer sistemleri üretimi yapan firmalar arasında yer alan Nice firması son derece kaliteli ürünler üretmekte ve buna bağlı olarak da insanlar tarafından firmanın ürünleri fazlaca talep edilmektedir. Nice tarafından ürünlerin bütün parçaları da ayrı ayrı üretilmektedir. Nice A60 kontrol ünitesi de bu ürünler arasında yer almakta ve son derece önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

Nice A60 Kontrol Ünitesi ve Özellikleri

Nice A60 kontrol ünitesi otomatik kapı ve bariyer sistemlerinin en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Kontrol ünitesi adından da anlaşılacağı gibi ürünlerin ayarlarının yapıldığı bölümler olarak bilinmektedir. Buradan ürünlere ait bütün ayarlamalar yapılmakta ve böylece söz konusu ürünler kullanıcı tercihlerine göre açılıp kapanmaktadır. Fakat burada bilinmesi gereken çok önemli bir nokta bulunmakta olup o da kontrol ünitesinin izin verdiği işlemlerin yapılabilmesidir. Ayarlamalar farklı özellikler üzerinde yapılabilmektedir. Ayrıca kontrol ünitesi üzerinde yer alan bağlantı noktaları ürüne eklenebilecek olan aksesuarları belirlemektedir. Pek çok üründe yer alan bu kontrol ünitesine fotosel ve flaşör gibi aksesuarlar eklenebilmektedir. Kontrol ünitesi içerisinde yer alan kılavuzla bu bağlantıların nasıl yapılacağı konusu daha ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

Nice A60 Kontrol Ünitesi ve Buradan Yapılan Ayarlamalar

Nice A60 kontrol ünitesi ile yapılabilen ayarlamalardan bazıları şunlardır:

  • Kapı açıldıktan sonra ne kadar sürenin sonunda kapanacağını ayarlayabilme
  • Kapıların bekleme süresini ayarlayabilme
  • Flaşör, fotosel ve soketli kumanda alıcısı bağlayabilme
  • Elektrikli kilit bağlayabilme
  • Balans, güç, açma ve kapama ayarı yapabilme

Bunların dışında da farklı ayarlamalar yapılabilmektedir. Ayrıca kontrol ünitesinden ürüne eklenen aksesuarlara ait ayarlamalar da yapılabilmektedir. Özellikle kumanda konusunda yapılan ayarlamalar ile ciddi bir kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Nice tarafından üretilen bu ürün yine firmanın sağlamış olduğu Türkiye garantisi altında bulunmaktadır.

nice türkiye - nice otomatik kapı - nice a60 kontrol kartı - nice yedek parça
Nice A60 Kontrol Ünitesi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir