nice türkiye - nice too 4500 motor - nice motor fiyatları - nice kanatlı kapı motoru - nice dairesel kapı motoru

Nice Too 4500 Dairesel Kapı Motoru

Nice Too 4500 Dairesel Kapı Motoru

Nice too 4500 dairesel kapı motoru 4,5 metreye kadar kanat uzunluğu olan sistemler kullanılması en uygun motor sistemidir. Teleskopik özelliği bulunun bu motor sistemi yoğunlukta olarak kullandığımız alanlarda rahatlıkla kullanılması için tasarlanmıştır. Ev, iş yeri gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılan bu motor 230 V enerji ve 340 W’lık gücü ile maksimum performans ve güç hissedebildiğimiz bir sistemdir. Çin üretimi olan motor sistemleri ile kesinlikle karşılaştırılmaması gereken bu motor sistemi İtalyan yapımıdır. Özellikle hızlı ve güçlü manevralar için uygun olan bu sistem günümüzde en çok tercih edilen kaliteli sistemler arasında gelmektedir.

Nice too 4500 dairesel kapı motoru özellikleri

400 kg ağırlığı ve 3 metre uzunluğundaki kanatları 16 saniye içerisinde 90 derecelik açıya getirebilir. Basit, pratik, hızlı ve güvenli olan bu sistem konforu tam anlamıyla hissedebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Nice too 4500 dairesel kapı kiti içeriğinde, nice kontrol ünitesi, motor ünitesi, 2 adet uzaktan kumandası, flaşör lamba, emniyet fotoseli bulunmaktadır. Tamamen kendi parçalarını üreten bu sistem herhangi bir sorun yaşandığı zaman daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde sorunun ortadan giderilmesini sağlar. Bahçe kapısına kullanacağımız motor sisteminin ortalama fiyatı 3300 TL olan İtalyan yapımı motor, Türkiye de her yere gönderimi ile montajı kolay olabilen bir sistemdir.

Nice too 4500 dairesel kapı motor teknik özellikleri

Motor Voltajı 24 v olan bu sistemin maksimum ağırlığı 400 kg dır. Çalışma voltajı 230 VDC,  kanat uzunluğu 4,5 metre, çekiş gücü 2000 N dur. 24 saat boyunca kullanabileceğimiz bu sistemin lineer hızı 0,016 m/s ve çalışma sıcak aralığı  -20 ile +50 derece arasındadır. Ağırlığı 8,5 kilogram olan sistemin boyutları 965.115.105 mm olarak tasarlanmıştır. Otomatik olarak açma ve kapama süresi, kanatların ne kadar süre beklemesi gerektiği, fotosel, flaşör ve elektrik kiti bağlanabilme özelliğine sahip nice too 4500 dairesel kapı motorlu sistemidir. Piyasada fiyat ve özellik araştırması yapıldığı zaman en kaliteli ve bu özelliklere uygun fiyatı ile en cazip marka arasındadır.

nice türkiye - nice too 4500 motor - nice motor fiyatları - nice kanatlı kapı motoru - nice dairesel kapı motoru
Nice Too 4500 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir