nice türkiye - nice otomasyon - nice too 3000 motor - nice dairesel kapı motoru - nice kanatlı kapı motoru

Nice Too 3000 Dairesel Kapı Motoru

Nice Too 3000 Dairesel Kapı Motoru

Nice Türkiye tarafından üretilen dairesel kapı motorları günümüz teknolojisinde sıkça kullanılan, aslında her zaman gördüğümüz teknolojilerdir. Örneğin bahçeye girerken kullandığımız otomatik sistemli çalışan motor. Bu motoru aynı zamanda garajlara giriş-çıkış işlemi içinde rahatlıkla kullanırız. Yaşadığımız bu yıllarda suç oranlarının fazlasıyla artması nedeniyle güvenlik bizim için çok önemlidir. Sitelere giriş veya apartmanların, sitelerin garajlarına giriş sistemi için kullanılan bu sistem hem güvenliği sağlamaktadır hem de günlük hayatta bize kolaylık sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edebildiğimiz bu sistem sürekli kullandığımız bir otomasyon aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu motorların hepsinin gücüne göre ayrı ayrı kullanım alanı vardır. Örneğin 2-3 metre arasındaki kapılarda nice too 3000 dairesel kapı motor sistemi kullanılır.

Nice too 3000 dairesel kapı motoru özellikleri

Çift motor, flaşör, fotosel, alıcı, kumanda, kontrol paneli bulunan bu motorda her parçanın ayrı ayrı önemi vardır. Kanat uzunluğu 2 metre ile 3 metre arasında olan bu motorlar 220 volt akım ile çalışır. Teleskopik yapıya uygun olan bu motorlar orta yoğunluktaki kullanıma uygundur. A/60 kontrol ile çalışan bu motorlarda otomatik olarak kapanma süresini ayarlayabilme, açılan kanatların bekleme süresi, kumanda alıcısı, fotosel ve flaşör kullanılır. Yavaş başlayıp, yavaş bitiren Nice too 3000 dairesel kapı motoru bu özelliği sayesinde daha güvenli ve sağlıklı bir yapıya sahiptir.

Nice too 3000 dairesel kapı motoru teknik özellikleri

-Maksimum kapı ağırlığı 300 kg olmalıdır.

-Motorun Çalışma Voltajı 230 VDC

-Motor voltajı 24 V

-Lineer hızı 0,016 m/s

-Çekiş gücü 2000 N

-Maksimum güç tüketimi 340 W

-Ağırlık 7,5 kg civarında

-Çalışma sıcaklığı -20 ile +50 derece arasında

-Boyutları 965.115.105 mm arasında teknik özellikleri bulunan nice too 3000 dairesel kapı motoru sistemi aynı zamanda 24 saat güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. 2 adet kumandası ile verilen bu motorların kumandaları daha sonra istenilen sayıya kadar çoğaltılıp kullanılabilir. Bu motorları kullanırken otomasyon anlamında kendini geliştirmiş ciddi ar-ge çalışması yapan şirketlerle çalışmak hem sağlığımız hem güvenliğimiz ve maddi anlamda bizim için önemlidir.

nice türkiye - nice otomasyon - nice too 3000 motor - nice dairesel kapı motoru - nice kanatlı kapı motoru
Nice Too 3000 Dairesel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir